Platformy streamingowe wręcz prześcigają się w ofercie i co kilka tygodni oferują kolejne premierowe produkcje. Aż trudno zliczyć ile nowości czeka na nas miesięcznie. Okazuje się, że Netflix ma kolejny świetny tytuł, który już przyciągnął miliony widzów, a od premiery minęły dopiero niecałe dwa tygodnie. Poznajcie serial, o którego kontynuację już proszą fani. 

Ten serial to aktualnie najnowszy hit Netflix. Wciąga od pierwszych minut i przewiduje się, że osiągnie podobny sukces, jak "Dom z papieru"!

Jak już wspomnieliśmy nie chodzi o serial w języku angielskim czy hiszpańskim. Użytkownicy Netflixa są zachwyceni najnowszą K-drama. Nie chodzi jednak o produkcję romantyczną czy obyczajową. Podobno ma to być tytuł na miarę "Domu z papieru". Czy tak rzeczywiście będzie? Wiele na to wskazuje.

Mowa o "Squid Game", serialu z Korei Południowej, który zaliczono do gatunków "dramat" oraz "thriller". O czym jest? "456 bardzo różnych od siebie osób otrzymuje zaproszenia do udziału w tajemniczej grze. Łączy ich jedno - wszyscy mają poważne problemy finansowe. Gra, w której stawką jest 45,6 miliarda południowokoreańskich wonów, toczy się na tajnym i zamkniętym terenie i obejmuje serię "tradycyjnych" dziecięcych zabaw, w których karą za przegraną jest śmierć. Komu uda się wygrać w tę okrutną grę i jaki, tak naprawdę, jest jej cel?" - możemy przeczytać w oficjalnej informacji prasowej. Zaintrygowani? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie musicie zobaczyć zwiastun - robi wrażenie!

W komentarzach o "Squid Game" już można przeczytać, że serial od razu wciąga i trudno się oderwać od ekranu. Co ciekawe, zachwycają się nim również osoby, które wcześniej nie miały styczności z gatunkiem "K-drama". A przecież jego premiera na Netflix odbyła się 17 września, więc dopiero co. Jeśli nie jesteście pewni co włączyć wieczorem, to aktualnie chyba najlepszy pomysł.