Selena Gomez i Chris Evans spotykają się?

Od kilku dni w mediach społecznościowych krążą plotki, że Chris Evans i Selena Gomez spotykają się i nie jest to relacja przyjacielska. Fani wokalistki tropili i węszyli myślą, że faktycznie odkryli jakieś dowody w tej sprawie. Jaka jest prawda? 

Na stracie trzeba podkreślić, że na ten moment nic nie zostało potwierdzone, a wszystkie dowody i tropy, które do tej pory zostały ogłoszone, są jedynie czystą spekulacją. Jednak nie bez powodu fani zaczęli o tym myśleć! Więc co dokładnie doprowadziło fanów Seleny Gomez do tych plotek?

24 września na niektórych kontach fanów Seleny na Twitterze poinformowano, że Chris zaczął śledzić Selenę na Instagramie. Następnie, 1 października, 29-letni piosenkarka i aktorka i 40-letni gwiazdor "Avengers" byli rzekomo widziani opuszczając to samo studio w Los Angeles. Są też zdjęcia Seleny i Chrisa podobno opuszczających tę samą restaurację przy innej okazji. Internauci dodatkowo sugerują, że wspólnie spędzane chwile nie mają żadnego związku z jakimikolwiek zobowiązaniami zawodowymi, ponieważ oboje pracują teraz nad zupełnie innymi projektami. Inni jednak uważają jednak, że te „obserwacje” mogły zostać przerobione w Photoshopie i nie są w rzeczywistości prawdziwe.

Sama Selena od dawna miała Chrisa na oku...Raz przyznała się, że się w nim podkochuje.

Poniekąd podkochuję się w Chrisie Evansie. Czy on nie jest słodki? Jest bardzo uroczy

 – powiedziała Selena w Watch What Happens Live w 2015 roku. Podczas występu gospodarz Andy Cohen wspomniał, że brat Chrisa, Scott Evans, był barmanem w programie tydzień wcześniej.

Selena odpowiedziała:

Naprawdę? W zeszłym tygodniu? Może tak miało być.

Jak widać fani są wyjątkowo podekscytowani na wieść, jeszcze nie potwierdzoną, że Selenę i Chrisa coś łączy. Nie pozostaje nic innego jak czekać na potwierdzenie tych doniesień!