Bradley Cooper zażartował, że on i Ryan Gosling są najlepszym wyborem dla tytułu "Najseksowniejszy Żyjący Mężczyzna". Bradley otrzymał wprawdzie ten tytuł w 2011 roku, jednak ten werdykt przez dłuższy czas kwestionowano - według wielu kobiet, to Gosling powinien zostać wyróżniony. Obaj panowie spotkali się na planie produkcji "The Place Beyond the Pines" i to tam Cooper śmiał się z ich ciągłych porównywań.

"Podczas każdego lunchu zastanawialiśmy się, czyj chód jest bardziej seksy, kto je bardziej seksy, czy otwiera drzwi bardziej seksy. Zawsze to on wygrywał", przyznał Bradley. 

Początkowo, Amerykanin myślał, że wyróżnienie magazynu People było po prostu dowcipem. Chciał nawet z niego zrezygnować, bo uważał , że na nie nie zasługuje, ale w końcu tego nie zrobił. 

"Nie myślę o tym ponieważ niewiele mnie to interesuje, to po prostu coś co zajmuje jedną minutę mojego życia", dodał aktor znany z filmu "Kac Vegas".

Yoko Ono (fot. Cover Media)

Yoko Ono projektuje!

I to męską kolekcję dla Opening Ceremony. Linia o nazwie "Fashions for Men: 1969-2012" pojawi się na rynku już w przyszłym tygodniu. Inspiracją dla Yoko Ona była seria grafik, które narysowała dla Johna Lennona z okazji ich ślubu w 1969 roku. 

Marka razem z artystką stworzyła 18 ekskluzywnych looków, Ono przygotowała również album z ilustracjami oraz plakat. Ubrania trafią do szpedaży do butików w USA, Londynie i Tokio. 

Jennifer Hudson (fot. Cover Media)

Jennifer Hudson: "moja kolekcja ubrań jest unikalna"

Wokalistka twierdzi, że ubrania, które zaprojektowała dla firmy QVC są "naprawdę unikalne". Gwiazda wyznała, że misją "The Jennifer Hudson Collection" jest "wzmocnienie pozycji kobiety w życiu zawodowym i rodzinnym." W wywiadzie dla serwisu Huffington Post Jennifer Hudson stwierdziła, że jej doświadczenia z odchudzaniem pozwoliły jej stworzyć coś niezwykłego: "Kiedy projektowałam, wiedziałam, że wszystko musi wygłądać dobrze na każdej sylwetce."

Selena Gomez (fot. Cover Media)

Selena Gomez i Justin Bieber promują markę Adidas

Para (a może już eks?) została ambasadorami marki NEO należącej do Adidasa. Aktorka podpisała trzyletni kontrakt, w ramach którego będzie współprojektować kolekcje oraz promować je jako "globalna ikona stylu". Takie same obowiązki ma także Bieber. 

Pierwsze efekty współpracy z firmą pojawią się jeszcze w tym roku!

Rihanna (fot. Cover Media)

Rihanna lubi robić zakupy....

... w sklepach, które można określić jako "dla dorosłych". Wokalistka w trakcie swojej ostatnie trasy koncertowej "777" odwiedziła siedem miast na różnych kontynentach - Nowy Jork, Meksyk, Toronto, Sztokholm, Paryż, Berlin i Londyn. W każdym z nich Riri zrobiła zakupy w butikach z bielizną i nie tylko. Zaliczyła szwedzki Pom Pom, oraz paryskie La Perla i Chantal Thomas.