Selena Gomez należy do pokolenia młodych gwiazdek Hollywood, które karierę zaczęły od występów w produkcjach Disneya. Niesie to za sobą piętno ślicznej, ale aktoreczki/wokalistki bez perspektyw na wielką karierę. Selena Gomez zamierza udowodnić, że nie należy do tej grupy. I nie chodzi tutaj o nadmierne tatuowanie się, czy skandale z jej udziałem. Chyba, że dla kogoś oburzający był prawie dwuletni związek Seleny z Justinem Bieberem.

Dwudziestoletnia Selena Gomez podobno zamierza skończyć z rolami w komediach romantycznych, czy w filmach dla nastolatków i chce spróbować swoich sił w ambitniejszym kinie. Pierwszym krokiem do tego było przyjęcie roli przez Gomez w filme "Spring Breakers" z Jamesem Franco i Vanessą Hudgens. To opowieść o nastolatkach, które podczas ferii wiosennych łamią wszystkie reguły i wchodzą na drogę bezprawia. Produkcja zdobyła świetne recenzje na ostatnim Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Oprócz tego, Selena Gomez niedawno zgodziła się na sesję u słynnego Terry'ego Richardsona. Fotograf znany z tego, że uwielbia rozbierać swoje modelki, tym razem wykonał (jak na niego) bardzo grzeczne zdjęcia. Oczywiście nie mogło zabraknąć kadrów, w których gwiazda, tutaj Selena Gomez pozuje w okularach Richardsona. 

Selena Gomez w obiektywie Terry'ego Richardsona >>

Zobacz więcej:

Selena Gomez i inne gwiazdy na festiwalu SXSW >>