Dzień Matki to idealna okazja, żeby poznać kim są i jak wyglądają mamy osób, których życie śledzimy na co dzień.

Gwiazdy i mamy modelki, wybieg płynie w ich żyłach

Cindy Crawford, Vanessa Paradis czy Yolanda Hadid zaraziły swoją pasją do pracy w branży mody swoje córki. Kaia Gerber, Lily Rose Depp, Bella i Gigi Hadid królują w na wybiegach, tak jak przed laty ich mamy. Supermodelka Cindy Crawford należała do grona it- girls, w latach 90. i stała się częścią "Wielkiej Szóstki" modelek, które miały największy wpływ na świat mody i kulturę popularną. Podobne zestawienie współcześnie, z pewnością otworzyłyby siostry Hadid, a zaraz za nimi prawdopodobnie byłaby Kaia. 

Gwiazdy i ich mamy z branży filmowej

Mama Timothee Chalamet pochodzi z rodziny o korzeniach artystycznych, babcia aktora występowała na Broadwayu, jego wuj ze strony matki był filmowcem, a ciotka ze strony matki pisarzem i producentem telewizyjnym. Mama Chalameta była także tancerką i aktorką nowojorskiej sceny teatralnej oraz jest absolwentką szkoły aktorskiej. Ukończył ją również sam Timothee, a jest to słynna LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts.

„Zabierałam go na wiele różnych sztuk i musicali, kiedy dorastał, i myślę, że to miało na niego wpływ (..)- powiedziała mama Timothee w wywiadzie dla The Guardian- „Zasadziłam nasiona, a nasz styl życia rozwijał artystyczne zainteresowania, ale zawsze miał on kontrolę nad swoją karierą."

Matką Jake i Maggie Gyllenhal jest Naomi Foner, amerykańska scenarzystka i reżyserka. Mama Leodardo DiCaprio z pochodzenia urodzona w Niemczech, również pracuje w branży filmowej. 

Mama Rihanny i J Lo

Nie wszystkie z nich wywodzą się ze środowiska show biznesu, o mamie Rihanny czy Jennifer Lopez nie wiemy wiele. Pomimo tego, że zdarza im się towarzyszyć swoim córkom na wystawnych galach czy w pierwszych rzędach największych pokazów mody na co dzień prowadzą one życie z dala od blasku fleszy