Kourtney Kardashian i Travis Baker zaręczyli się!

To były naprawdę bajkowe oświadczyny, a Travis przygotował dla swojej ukochanej coś wyjątkowego. Kourtney powiedziała "tak" na plaży, w otoczeniu tysiąca czerwonych róż, świec, przy dźwięku szumu fal.  Świeżo upieczeni narzeczeni podzieli się tym wyjątkowym dniem na swoich profilach instagramowych. Widzimy moment zaręczyn, pierścionek, a także wspólne świętowanie razem z przyjaciółmi. 

- Na zawsze

Napisała celebrytka w zaręczynowym poście na Instagramie. 

A jak wygląda pierścionek zaręczynowy, który otrzymała najstarsza z sióstr Kardashian? Jest naprawdę pokaźny i robi wrażanie! Na wideo opublikowanym przez siostry z klanu Jenner-Kardashian na Instagram Stories, widzimy jak świeżo upieczeni narzeczeni okazują sobie mnóstwo czułości, a przy okazji Kourtney chwali się brylantami na swoim placu. Zdjęcia pierścionka zaręczynowego znajdziecie w naszej galerii.

Po wyjątkowych i romantycznych oświadczynach na plaży, gdzie Kourtney powiedziała "tak" swojemu ukochanemu, przyszedł czas na celebrowanie tego wyjątkowego dnia w otoczeniu najbliższych. Podczas uroczystej kolacji Kourtney i Travisowi towarzyszki przyjaciele, oraz członkowie klanu Kardashian-Jenner: Kris Jenner, Khloe Kardashain, Kim Kardashian, Kylie Jenner i Kendall Jenner.