Pani doktor, podobno masażem możemy wiele zdziałać dla naszej sylwetki. W jakich zabiegach najlepiej sprawdzi się Icoone® ?


Icoone® powstał z myślą o nieinwazyjnym usuwaniu tkanki tłuszczowej. Za jego pomocą możemy modelować całą sylwetkę, oddziałując jednocześnie na cellulit, który obok tkanki tłuszczowej jest zmorą wielu pań. Urządzenie działa niezwykle kompleksowo, niwelując także obrzęki limfatyczne i luźną skórę, które są niedocenianymi faktorami w walce o zgrabne ciało. Możemy dzięki niemu działać również miejscowo, np. podnosząc zwiotczałe pośladki.


Co wyróżnia masaż Icoone®? Czemu warto zwrócić uwagę akurat na tę metodę?


Jest to metoda oparta na technikach masażu endermologicznego, który sam w sobie nie jest nowością, stosowany jest bowiem np. w bańce chińskiej, jednak wykorzystanie w jego wykonywaniu zmechanizowanych głowic masujących przeniosło go na zupełnie nowy poziom. Zabieg wykonujemy przy pomocy specjalistycznego urządzenia oferującego szereg różnych programów działania i dopasowanych do nich głowic. Parametry zabiegowe dobieramy w zależności od oczekiwanego efektu. Dzięki automatyzacji masażu skóra otrzymuje aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 podczas każdego ruchu pojedynczej głowicy. W ten sposób oddziałuje precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr ciała poprzez intensywną stymulację, dostarczając skórze aż 21.600 bodźców mikrostymulącyjnych na minutę! To także najnowsza technologia pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej.

Jak tak intensywna stymulacja działa na ciało?


W efekcie masażu następuje szereg procesów istotnych dla organizmu takich jak: stymulacja unaczynienia i pobudzenie wymiany międzykomórkowej, uaktywnienie układu krążenia oraz układu limfatycznego, a także, oczekiwane przez pacjentów, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu. W ten sposób możemy pozbyć się kilku niechcianych centymetrów, jednocześnie ujędrniając i liftingując skórę. Ten typ masażu sprawdza się doskonale także jako uzupełnienie innych zabiegów np. liposukcji, która niejednokrotnie pozostawia wiotką skórę w obrębie poddanym jej działaniu.Masaże zazwyczaj wymagają wykonania serii. Czy w tym przypadku jest tak samo?


Oczywiście seria potęguje uzyskiwany efekt. W przypadki Icoone®, mamy możliwość wyboru wielu programów masażu nastawionych na różne cele. Przeciętnie potrzebujemy około 10 powtórzeń dla finalnego efektu. Jednak urządzenie wyposażono w specjalne programy jak np. intensywny zabieg wyszczuplający talię, który wymaga jednorazowej wizyty w klinice. Twórcy marki pomyśleli także o mężczyznach, na których także czeka oddzielny tryb pracy urządzenia.

Zaskoczyła mnie doktor. Panowie zapewne też będą zaintrygowani. Czy Icoone® skrywa jeszcze jakieś nieoczywiste możliwości?


Jak najbardziej. Jest to jedyne urządzenie, którym możemy ujędrnić i zliftingować biust. Dzieje się to w sposób bardzo delikatny i bezpieczny poprzez pobudzanie głębokich warstwy skóry, a w ten sposób następuje zwiększona praca fibroblastów powodująca produkcję kolagenu i elastyny. A jeśli już mówimy o zabiegach typowo kobiecych, Icoone® proponujemy także młodym mamom chcącym po porodzie wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Co więcej, zabieg można wykonywać także w obrębie twarzy, jeśli jej owal wymaga modelowania.

Więcej na www.derclinic.pl