Miliony kobiet stara się uzyskać gęste brwi, ale nie jest to łatwe zadanie. Czasem nie otrzymuje się tego w puli genów, innym razem są one osłabione przez produkty z silnymi składnikami aktywnymi, takimi jak retinol, czy kwasy. Zazwyczaj nie przywiązuje się uwagi do ich ochrony, co skutkuje osłabieniem i wypadaniem. Dlatego istotne jest, by odpowiednio się o nie troszczyć.

Odżywka, której skuteczne działanie potwierdziło więcej niż 90% kobiet

Odżywiający eliksir dla włosów brwi Revitabrow Advanced zyskał fanki na całym świecie. Dziewczyny chętnie dzielą się swoimi opiniami i efektem jego działania na swoich profilach społecznościowych. Zaawansowana formuła stymuluje wzrost brwi od podstaw – wzmacniając cebulki włosów.

94% badanych potwierdziło wyrazistsze brwi, a 92% ich pogrubienie i wypełnienie

Amerykańska tiktokerka Ofelia podzieliła się filmikami, w których nie tylko opowiada o działaniu Revitabrow, ale też prezentuje różnice na zdjęciach. Regularne stosowanie odżywki poskutkowało tym, że już po 4 tygodniach łuki brwiowe się zagęściły. Największe zmiany w ich grubości zauważyła natomiast po około 6 tygodniach kuracji.

@oferodrig My eyebrow growth journey with comaprison pictures! I’ve been using Revitalash since january and started seeing a noticeable difference between 6-8 weeks. #eyebrowbeforeandafter #revitalashadvanced #revitalashserum #eyebrowgrowthserum #hairgrowthbeforeandafter #greenscreen ♬ original sound - Ofelia

Brytyjska internautka, Olivia, ma naturalnie bardzo delikatne i jasne brwi. W poście na TikToku pokazała się bez makijażu, udostępniając zdjęcie przed rozpoczęciem kuracji. Jej brwi były ledwo widoczne, a regularne stosowanie kosmetyku pomogło jej uzyskać zdecydowanie pełniejsze łuki.

@lvblackwell Life changing. I need to book a brow appointment asap and get these babies shaped ✨ #browgrowthserum #browgrowth #browserum #revitalashbrowserum ♬ original sound - Olivia - everyday style

Drogocenne składniki odżywki Revitabrow

Produkt Revitalash zawiera wysokiej jakości składniki roślinne, biotynę i ekstrakt z zielonej herbaty, które tworzą powłoczkę ochronną. Ekstrakty z żeń-szenia i miłorzębu japońskiego są niezwykłymi przeciwutleniaczami, które również działają osłonowo. Dodatkowo, ten mały-wielki kosmetyk zawiera dogłębnie nawilżający wyciąg z nagietka, aminokwasy oraz witaminy z grupy B działające wzmacniająco i rewitalizująco na włoski i ich cebulki.

Najpiękniejsze w urodzie jest zdrowie, również takich drobnych elementów, jak brwi. Wypielęgnowane łuki dodają zdecydowanie wyrazistszego spojrzenia. Jednak do uzyskania gęstszych brwi potrzebne są nie tylko odpowiednie produkty, ale i zbilansowany styl życia. Połączenie troski od środka i od zewnątrz zapewni spektakularne efekty.