Czas wykonać podsumowanie roku. Numerologia na listopad 2023 wibruje energią zakończenia. Jedenasty miesiąc kalendarzowy to 9 Miesiąc Uniwersalny, ponieważ 1 + 1 + 2 + 0 + 2 + 3 = 9. Oznacza to, że przed nami bardzo ważny czas dotyczący odpuszczania. Ilekroć w prognozie numerologicznej pojawia się liczba 9, nadchodzą zmiany, a życie, do którego przywykliśmy, za chwilę pokaże nam, że nic nie jest stałe. Jednak uwolnienie niesione przez Dziewiątkę może być niezwykle ożywiające. Jako ostatnia liczba w cyklu numerologicznym, 9 zawsze przynosi duchowe zamknięcie.

Celem Dziewiątki jest "uwolnienie" twojego czasu, uwagi i energii życiowej, abyś mogła skupić się na prawdziwej misji swojej duszy.

Numerologia na listopad 2023 - ostatni etap

Dziewiątka ujawni ci, gdzie w Twoim życiu pojawia się rozproszenie. W jakiej sferze nie przykładasz się do tego, co robisz, oraz jakie zachowania już Ci nie służą. Pozwól odejść rzeczom, które w żaden sposób nie wspierają Twojego rozwoju. Postaw kropkę na projekcie lub znajomości zmierzającej donikąd. Bez żalu zakończ to, co nie jest dla Ciebie. Liczba 9 wiąże się z wytężoną duchową pracą. Wykorzystaj ten czas, aby doprowadzić wszystkie sprawy do stanu ukończenia. Wykonanie zadań da Ci poczucie spełnienia i uwolnienia. Unikaj jednak podjęcia się nowych wyzwań w tym miesiącu kalendarzowym. Zamiast tego badaj, omawiaj i planuj swoje przyszłościowe cele, ale nie zobowiązuj się do niczego. W listopadzie nic nie będzie pewne. 

Astrologia na listopad - horoskop >>

Refleksje na listopad - pytania pomocnicze:

  • Co odkładasz na później?
  • Z czego się usprawiedliwiasz?
  • Z czym boisz się stanąć twarzą w twarz?

Oto twój moment, aby przestać zwlekać i zmierzyć się ze swoimi słabościami. 

Kieruj się życzliwością i współczuciem cokolwiek robisz. Miej szacunek dla innych. Listopad dla wszystkich będzie duchowym wyzwaniem. Wybacz sobie rzeczy, które leżą Ci na sercu. Możesz zacząć żałować dokonanych wyborów. Zrozum jednak, że wszystko, co się stało, wydarzyło się w dobrej wierze. Jesteś dokładnie tam, gdzie powinnaś być, aby przygotować się na swoją piękną przyszłość.

Listopad naznaczy pełnia Księżyca w Byku >>

Fernando Trabanco Fotografia/Getty Images

Najszczęśliwsze dni w miesiącu - data 1.11 i 11.11

Sekwencja liczbowa 111 jest traktowana jako liczba anielska. Kiedy ją widzisz, wiedz, że twoi aniołowie stróżowie i duchowi przewodnicy wspierają twoje cele oraz posyłają ci swoje boskie wsparcie. Częste widzenie 1:11 na zegarze oznacza też, że to, przez co obecnie przechodzisz, stanowi część przeznaczenia twojej duszy.

111 zwiększa naszą zdolność do manifestowania i odczytywania intuicyjnych sygnałów.

Dnia 1 listopada zatrzymaj się na chwilę i poczuj, jak to jest być w swoim ciele. Zadaj sobie pytanie: "czego teraz potrzebuję?" i oczekuj, że w twoim umyśle pojawi się konkretna odpowiedź. Słuchanie intuicji, tego wewnętrznego głosu, pozwala uzyskać najcenniejsze spostrzeżenia. Co w takim razie przyniesie nam dzień poczwórnej Jedenastki, data 11.11? Ten potężny kod liczbowy wiąże się z manifestacją życzeń. Zwiększa zdolność tworzenia i materializuje manifestacje. Wskazuje również na zestrojenie z naturą. W jego trakcie warto praktykować rytuały uziemienia. Znalezienie gruntu pod stopami, nawet w niełatwych sytuacjach, umożliwia połączenie się z magią i mądrością wyższych sfer. 

11 listopada to równie potężny dzień otwierający serce i wzmacniający energię pola serca.

Jeśli czujesz się zablokowana, jeśli chodzi o sprawy twojego serca, ustal intencję i poproś Wszechświat o pomoc w uwolnieniu wszelkich blokad. Przez cały dzień postaraj się świadomie trzymać swoje serce "otwarte na oścież", by wpuścić do niego wibrację miłości, zrozumienia, przebaczenia i współczucia - to, co oferuje liczba 1111.