Od miesięcy plotkuje się o kłótniach pomiędzy Meghan Markle a Kate Middleton i księciem Harrym ze starszym bratem. Podobno arystokratki nie mogą się porozumieć, a słynni bracia poróżnili się przez księżną Sussex. Jaka jest prawda? To wie tylko brytyjska rodzina królewska, ale ostatnio doszło do sytuacji, która tylko podsyciła plotki... O co chodzi? Meghan i Harry postanowili usunąć kilka kont obserwowanych dotąd na instagramie w tym @KensingtonRoyal i @TheRoyalFamily!

Modne fryzury: grzywka Kate Middleton w stylu francuskim to hit ostatnich miesięcy. Jak teraz wygląda księżna? [trendy wiosna 2020] >>

Meghan Markle i książę Harry pokazali swoją kartkę świąteczną. Głównym bohaterem zdjęcia jest ich synek Archie >>

Kate Middleton jak Diana. Brytyjka znów składa hołd zmarłej księżnej >>

Meghan Markle i książę Harry nie obserwują już na instagramie Kate Middleton i księcia Williama. Dlaczego?

Meghan Markle i książę Harry wcisnęli "unfollow" przy takich kontach, jak @ClarenceHouse (to profil księcia Karola), @KensingtonRoyal (instagram księstwa Cambridge) i @TheRoyalFamily (konto królowej), czy księżniczki Eugenii. Nie chodzi o żadną kłótnię, powód jest zupełnie inny. W jednym z postów na ig, Meghan Markle i książę Harry stwierdzili, że będą obserwować tylko te profile, które "promują zdrowie i równowagę psychiczną, ruch body positive, czy relacje międzyludzkie". Na dodatek, maj uznawany jest w USA za "miesiąc świadomości zdrowia psychicznego", a w Wielkiej Brytanii 13 maja rozpocznie się "tydzień świadomości zdrowia psychicznego". Harry i Meghan pragną każdego miesiąca promować inne organizacje podejmujące "ważne sprawy". 

Instagram zamierza ukryć licznik polubień! Trwają właśnie pierwsze testy >>

W tej chwili profil @sussexroyal obserwuje tylko 16 kont. Są to m.in. Heads Together, Black Mental Health Matters, Born This Way Foundation, With Hope, I WEIGH, Crisis Text Line, The Class By Taryn Toomey, Headspace, The Man Cave, SuperSoul Sunday OWN Network, Anxiety UK, Pandas Foundation, Kind Campaign, czy Talkspace. 

Meghan Markle wróci w finale serialu "W garniturach" jako Rachel Zane? Co się stanie z jej bohaterką w "Suits"? >>