Serial "Suits", czyli "W garniturach" powrócił! Niestety będzie to ostatni sezon tej słynnej produkcji z Gabrielem Machtem, Sarah Rafferty i Katherine Heigl. Premiera 9. serii odbyła się wczoraj w nocy. Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, że być może na plan serialu powróci Meghan Markle. Podobno producenci show zaproponowali księżnej Sussex ogromną sumę. Chodziło o epizod, a pieniądze trafiłyby na konto jednej z organizacji charytatywnych. Niestety te doniesienia nie okazały się prawdą. Przypomnijmy, Meghan Markle otrzymała angaż do słynnego serialu o prawnikach w 2011 roku, gdzie wcieliła się w Rachel Zane - praktykantkę w kancelarii Pearson Hardman (potem Pearson Specter Litt), która później dostaje się w końcu na wymarzone studia prawnicze, a w 7. sezonie zostaje pełnoprawnych prawnikiem i bierze ślub z Mike'iem (w tej roli Patrick J. Adams). Zarówno dla Meghan, jak i Patricka był to koniec przygody z produkcją "Suits". Teraz okazuje się, że Amerykanin pojawi się w ostatnim sezonie "W garniturach"!

Tak wygląda nowy dom Meghan Markle i księcia Harry'ego w Kanadzie >>

Meghan Markle powróci do aktorstwa? Księżna Sussex podpisała właśnie kontrakt z Disneyem >>

Jak mieszkała Meghan Markle zanim została księżną Sussex? >>

Meghan Markle wróci w finale serialu  "W garniturach" jako Rachel Zane? Co się stanie z jej bohaterką w "Suits"?

W rozmowie z ET Patrick J. Adams kolejny raz zaprzeczył plotkom o Meghan Markle, która znów miałaby zagrać w "Suits" (a szkoda!). Historia Rachel i Mike'a kończy się, gdy para decyduje się na przeprowadzkę do Seattle, gdzie zamierzają założyć własną kancelarię. Będą specjalizować się w sprawach przeciwko firmom z listy Fortune 500. Adams przyznał, że jego bohater wróci do "Suits". Zobaczymy go w 5. odcinku. "Dla Mike'a będzie to jedynie podróż do Nowego Jorku. Mieszka w Seattle, gdzie buduje swoje życie. (...) Pojawią się rozmowy telefoniczne z Rachel, żebyśmy mieli wrażenie, że ta bohaterka nadal jest częścią show" - powiedział Patrick J. Adams.

Aktualnie jedyne związki Meghan Markle z aktorstwem to patronowanie Royal National Theatre. Tytuł i zobowiązanie otrzymała od samej królowej. Elżbieta pełniła tę funkcję przez 45 lat.Oprócz w roli "Suits" księżna Sussex zagrała również w produkcjach "Szefowie wrogowie", "Twój na zawsze", czy "Anti-Social". Gdy ogłoszono oficjalnie zaręczyny z księciem Harry'm, Meghan skasowała swoje profile na kontach społecznościowych oraz zrezygnowała z kariery aktorskiej.