Książę George z roku na rok coraz bardziej przypomina swojego ojca, księcia Williama. Niespełna 12 godzin temu, na Instagramie Duke and Duchess of Cambridge opublikowano nowy portret chłopca. Jak wygląda 8-letni arystokrata? Zobaczcie!

Książę George obchodzi 8. urodziny! Zobacz nowy portret arystokraty autorstwa Kate Middleton

To już tradycja, że w dniu urodzin swoich dzieci Kate Middleton oraz książę William publikują na swoim oficjalnym Instagramie ich najnowsze fotografie. Tym razem, post opublikowano w nocy ze środy na czwartek. Uśmiechnięty Książę George pozuje na łonie natury w granatowych szortach i koszulce polo w pomarańczowe paski.

Przypomnijmy, że Prince George Alexander Louis urodził się 22 lipca 2013 roku w londyńskim szpitalu św. Marii. Chrzest chłopca odbył się w październiku tego samego roku, podczas prywatnej ceremonii w Kaplicy Królewskiej w Pałacu św. Jakuba. Arystokrata miał na sobie replikę sukni chrzcielnej z 1841 roku, w której chrzest przyjęła księżniczka Wiktoria (córka królowej Wiktorii, późniejsza cesarzowa Niemiec). Książę George uczęszcza do londyńskiej szkoły podstawowej Thomas's School w Battersea i jest trzecią osobą w kolejce do tronu Wielkiej Brytanii.

IKEA w Kensington Palace. Księżna Kate i Książe William mają w swoich apartamentach meble z sieciówki >>>

Książę George skończył 8 lat. Zobacz nowe zdjęcie arystokraty, autorstwa jego mamy
 

Księżna Kate Middleton w dżinsach znanej szwedzkiej sieciówki i wegańskich sneakersach >>>