Choć para rozstała się kilka lat temu, ten związek nadal rozbudza wyobraźnię fanów aktorów. Powodem jest z pewnością brak informacji na ten temat. Zarówno Kristen Stewart, jak i Robert Pattinson niechętnie opowiadali o swojej relacji. Pozowali do zdjęć na kolejnej premierze filmu na podstawie sagi "Zmierzch", ale o tym co działo się między nimi wiedzieli tylko oni. Głośno było o ich rozstaniu w 2013 roku i romansie Stewart z Rupertem Sandersem. Teraz aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat swojej relacji z Pattinsonem.

Robert Pattinson jako Batman - jest już pierwsze wideo z aktorem. Jak prezentuje się w kostiumie? >>

Kristen Stewart skomentowała swój związek Robertem Pattinsonem. Co powiedziała?

Aktorka udzieliła niedawno wywiadu dla amerykańskiej edycji Harper's Bazzar. Oprócz tego Kristen Stewart pojawiła się również w sesji okładkowej. Powodem tej publikacji jest nowa wersja filmu "Aniołki Charliego". U boku Amerykanki pojawią się również Ella Balinska oraz Naomi Scott, a także Noah Centineo, Patrick Stewart, Djimon Hounsou, Jonathan Tucker, Sam Claflin, Luis Gerardo Mendez, czy Elizabeth Banks (aktorka również reżyseruje tę produkcję). "Jestem wielką fanką Elizabeth Banks. (...) Zawsze uważałam, że nie uważa mnie za dziwoląga" - przyznała Stuart w rozmowie z magazynem.

A co powiedziała Kristen Stewart, gdy zapytano ją o Roberta Pattinsona?

"Gdy byliśmy z Robem razem, nie mieliśmy przykładu do naśladowania. Wiele nam odebrano, dlatego chcieliśmy kontrolować choć jeden aspekt naszego życia, więc stwierdziliśmy: 'nie, nigdy nie będziemy o tym rozmawiać. Nigdy. Ponieważ to dotyczy tylko nas."

Kristen Stewart i Robert Pattinson spotykali się w latach 2009-2013. Na rok przed ich rozstaniem na jaw wyszedł wspomniany już romans aktorki ze starszym o 19 lat reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i Łowca". Gwiazda spotykała się również z Soko, Annie Clark, Alicią Cargile, ze stylistką Sarą Dinkin, czy z modelką Stellą Maxwell, z którą była w związku od 2016 do 2018 (ostatnio obie były również widziane na wakacjach we Włoszech). Obecnie Kristen związana jest ze scenarzystką Dylan Meyer .

Kristen Stewart i Robert Pattinson, 2012 rok.