Nie okazują sobie tyle czułości co rok temu poślubieni książę Harry i Meghan Markle, ale trzeba wziąć pod uwagę, że protokół dotyczący zachowania czy ubioru Kate Middleton i księcia Williama jest o wiele bardziej "sztywny". Przecież William to po ojcu, księciu Karolu, następny pretendent do brytyjskiego tronu. Od kilku dni nasiliły się doniesienia na temat rozstania słynnej pary. Czy Kate Middleton i książę William zdecydują się na rozwód? Tak twierdzi m.in. Giles Coren, dziennikarz zajmujący się tematyką rodziny królewskiej. Brytyjczyk ujawnił wcześniej skandal dotyczący romansu księcia Williama z byłą już przyjaciółką pary, Kate Hunbury. Podobno Kate i William rozmawiają już z prawnikami na temat rozwodu, opieką nad dziećmi, czy podziałem majątku (para nie podpisała intercyzy). Jaka jest prawda? Możliwe, że nigdy się tego nie dowiemy ponieważ brytyjska rodzina królewska rzadko komentuje doniesienia publikowane przez prasę. Komunikaty dotyczą jedynie najważniejszych kwestii. 

Modne fryzury: grzywka Kate Middleton w stylu francuskim to hit ostatnich miesięcy. Jak teraz wygląda księżna? [trendy wiosna 2020] >>

Kate Middleton jak Diana. Brytyjka znów składa hołd zmarłej księżnej >>

Kate Middleton i książę William świętują 8. rocznicę ślubu. 

Kate Middleton i książę William pobrali się 29 kwietnia 2011 roku w opactwie westminsterskim. Kate miała na sobie suknię ślubną projektu Sarah Burton z domu mody Alexander McQueen. Ręcznie wykonana kreacja z dwumetrowym trenem kosztowała 250 tys. funtów. Na ślub zostało zaproszonych 1900 gości. Para zaręczyła się w październiku 2010 roku podczas dziesięciodniowej wycieczki do Kenii, ale oficjalna informacja na ten temat została potwierdzona dopiero 16 listopada. William podarował Kate pierścionek zaręczynowy, który wcześniej należał do księżnej Diany.

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub! Ceremonia odbyła się kilka miesięcy temu >>

Jak para spędzi tegoroczną rocznicę? Tego na razie nie podano, książę William właśnie wrócił z dwudniowej wizyty w Nowej Zelandii, w samą porę na celebrację tego wydarzenia.

Książę William i Kate Middleton mają już trójkę dzieci - pierworodny, książę Jerzy urodził się  22 lipca 2013 roku, a księżniczka Charlotte 2 maja 2015 roku. Najmłodsze dziecko, książę Louis urodził się 23 kwietnia 2018 roku w londyńskim szpitalu św. Marii (w skrzydle Lindo). 

Patrząc na ich wspólne zdjęcia aż trudno uwierzyć, że publikuje się plotki na temat rozwodu Kate Middleton i księcia Williama...