Gdy pod koniec grudnia Heidi Klum i Tom Kaulitz ogłosili zaręczyny nikt nie spodziewał się, że ich ślub zostanie utrzymany w tajemnicy. Zwłaszcza przed fanami modelki i muzyka. Okazuje się, że słynna para postanowiła nie dzielić się tym wydarzeniem. Teraz na jaw wyszły pierwsze szczegóły tego wydarzenia. Od kiedy Heidi Klum i Tom Kaulitz są małżeństwem?

Wnuk Grace Kelly, Louis Ducruet wziął ślub! Zobacz suknię ślubną panny młodej >>

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub >>

Ślub Heidi Klum i Tom Kaulitz

Jak wyglądał ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza? Niestety nie znamy szczegółów dotyczących sukni ślubnej czy wesela. O wszystkim poinformował amerykański serwis TMZ - dziennikarzom udało się dotrzeć do aktu ślubu pary. Wynika z niego, że Heidi Klum i Tom Kaulitz złożyli sobie przysięgę małżeńską 22 lutego! Uwaga, data nie jest przypadkowa. W trakcie jednego z wywiadów Niemka ujawniła, że spotkała gwiazdę zespołu Tokio Hotel właśnie 22 lutego 2018 roku i że chciałaby wziąć ślub właśnie pod koniec lutego. Co ciekawe, tego pamiętnego dnia paparazzi uchwycili jak para wychodzi z restauracji Mr. Chow w Los Angeles (zdjęcie zobaczycie poniżej). Wychodzi na to, że oboje świętowali wtedy zawarcie małżeństwa.

Dwa dni później Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli udział w Vanity Fair Oscar Party oraz imprezie Eltona Johna.

Czytaj też: 6 kultowych stylizacji supermodelek z lat 90., które nosiłybyśmy dzisiaj

Heidi Klum i Tom Kaulitz: historia związku

Od kiedy Heidi Klum i Tom Kaulitz są parą? Pierwsze doniesienia o tym związku trafiły do mediów w połowie marca ubiegłego roku. Wszystko wydało się w trakcie bankietu wydanym przez projektantkę biżuterii, Lorraine Schwartz. Czy Heidi Klum i Tom Kaulitz są razem? - pytali wtedy dziennikarze i fani. Kilka tygodni później 46-letnia Klum i 16 lat młodszy Kaulitz potwierdzili swój związek. Oboje zjawili się w Cannes na charytatywnej gali amfAR. To było ich pierwsze publiczne wyjście razem.

To trzecie małżeństwo dla Heidi Klum, która jest matką czwórki dzieci. Wcześniej była żoną piosenkarza Seala (para wzięła ślub w 2005 roku, a wniosek o rozwód trafił do sądu w 2012, mają trójkę dzieci) oraz Rica Pipino (rozwiedli się w 2002 roku). Ojcem urodzonej w 2004 roku Leni jest Flavio Briatore. Klum spotykała się też z ochroniarzem Martine Kristenem i o 13 lat młodszym kustoszem i handlarzem dzieł sztuki, Vito Schnabelem.

To drugi ślub dla Toma Kaulitza. Wcześniej był żonaty z Rią Sommerfeld.

Getty Images