Książę William - romans 

Romans księcia Williama z przyjaciółką Kate Middleton wyszedł na jaw kilka tygodni temu, kiedy Kate Middleton odsunęła od rodziny Kate Hunbury, a Williamowi zakazała jakiegokolwiek kontaktu z nią. Kobieta, która przyjaźniła się z księżną od lat i wspierała ją w macierzyństwie, miała dopuścić się romansu z mężem Kate Middleton, Williamem. Takie zachowanie jest w tej sytuacji nie tylko zdradą przyjaźni, ale też całej rodziny królewskiej.

Modne fryzury: grzywka Kate Middleton w stylu francuskim to hit ostatnich miesięcy. Jak teraz wygląda księżna? [trendy wiosna 2020] >>

Kate Middleton jak Diana. Brytyjka znów składa hołd zmarłej księżnej >>

Chociaż rodzina królewska oficjalnie milczy (często nie zabierają głosu od razu w tak szokujących sprawach), Brytyjczycy jednoznacznie potraktowali domniemany romans jako prawdę. Tym bardziej, że jako pierwszy poinformował o tym skandalu dziennikarz zajmujący się tematyką rodziny królewskiej, Giles Coren. 

Kate Middleton i książę William rozwodzą się?

Mimo napięcia w małżeństwie Kate i Williama, wszyscy spodziewali się, że dojdą oni do porozumienia i przetrwają ten trudny czas. Tymczasem brytyjska prasa wyjawiła, że para poważnie podjęła temat rozwodu i jest na etapie poszukiwań odpowiednich prawników. Mieli już też dokonać ustaleń dotyczących opieki nad dziećmi oraz majątkiem.

To ulubiony krem na zmarszczki Kate Middleton i Michelle Obamy. W jego składzie znajdziecie organiczny botoks, a na dodatek kupicie go także w Polsce! >>

"Książę William i jego żona, Kate, rozmawiają już z prawnikami, ponieważ ich małżeństwo rozpadło się po szokujących plotkach o romansie. Kate jest upokorzona informacjami o romansie Williama, który zdradzał ją pod jej nosem i nie ma zamiaru udawać głupiej. Ktoś doniósł jej, że William od lat torował drogę w towarzystwie dla Rose Hunbury i mówił znajomym, że jest tą, która wywinęła się z małżeństwa z nim" - donosi magazyn "Globe". Czy plany o rozwodzie okażą się prawdą? Wbrew pozorom nie byłoby to tak bardzo skandaliczne - rozwody w brytyjskiej rodzinie królewskiej zdarzyły się już kilkukrotnie (m.in. w przypadku księcia Karola i księżnej Diany, a nawet księżniczki Małgorzaty i Anthony'ego Armstronga-Jonesa). Liczymy jednak na to, że Kate i William przetrwają ten trudny czas.