Joanna Kulig w kampanii W.Kruk

W czarno-białym wideo można zobaczyć, jak aktorka krzyczy przez łzy i tańczy śmiejąc się w głos, by przygotować się do roli. A następnie przygotowuje się do występu wokalnego na scenie i wielkiej gali, gdzie wygląda olśniewająco i zdobywa gromkie brawa. Nowa kampania W.Kruk "Blask z kobiecości", w której wystąpiła Joanna Kulig, nawiązuje do słynnego filmu "Zimna Wojna", w którym aktorka odegrała jedną z głównych ról: wcieliła się w wokalistkę Zulę.

Serial Netflix z Joanną Kulig. Znamy datę premiery "The Eddy"!>>

W wideo można zobaczyć nową kolekcję biżuterii polskiej marki, która powstała z okazji jubileuszu 180 lat W.Kruk. Nazwano ją "Blask", a znalazły się w niej między innymi naszyjniki, pierścionki, kolie i kolczyki w kształcie rozbłysku fajerwerków, bezkamieniowe wzory, te zdobione szlachetnymi diamentami, białymi topazami i cyrkoniami. 

"Jest źródłem emocji i piękna. Wewnętrznej siły, talentu, zachwytu. Jest źródłem tego, co nas łączy. Kobiecość. To z niej ten blask" przyznaje w krótkim filmie nowa ambasadorka marki.

Joanna Kulig jest jedną z kilku nowych ambasadorek marki - znalazła się w gronie takich kobiet, jak pisarka Joanna Bator, nauczycielka Zyta Czechowska, sportsmenka Joanna Fiodorow, agentka modelek Angelika Wierzbicka i Aleksandra Drozdowska, która na co dzień pracuje jako kierowniczka salonu W.Kruk. 

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe 2020>>