Sesja do kampanii odbyła się w Madrycie - mieście, które zawsze pociągało założycielki marki. Sprowadziła je do niego modelka Daniela Aldana. "To nasza muza, wszystko nam się w niej podoba. Kojarzy nam się z aktorkami z lat 70." - mówi Justyna Przygońska, jedna ze współwłaścicielek The Odder Side.

Co znajdzie się w kolekcji The Odder Side Pre SS24?

"Jedną z rzeczy, na które najbardziej czekam w nadchodzącym sezonie, są wspaniałe palety kolorów i nowe wzory. Moim absolutnym ulubieńcem z kolekcji  jest dwustronna kurtka wykonana z francuskiej żakardowej tkaniny w pięknych, wiosennych kolorach. Jestem pewna, że ta rzecz będzie ze mną na bardzo długo" - mówi Brygida Handzlewiecz-Wacławek, jedna ze współwłaścicielek marki.

Faworytem Justyny Przygońskiej jest za to kurtka Koyuki: "Bardzo podoba mi się polaczenie tych kolorów: kość słoniowa z zielono-niebiesko-szarym. Wydaje mi się to bardzo eleganckie, a połysk tkaniny podbija ten efekt. Można ją stylizować do legginsów na pilates, ale też na wieczór do bardziej chic stylizacji" - powiedziała nam przez telefon.

Kurtka Koyuki The Odder SideKurtka Koyuki / mat. prasowe The Odder Side

Ten sezon jest też debiutem nowych wersji ukochanych bestsellerów: na przykład jeansowa spódniczka Alley w jasnobłękitnym kolorze albo spodnie Astaire w odcieniu beżu, który idealnie sprawdzi się do codziennych stylizacji; spodnie Chichi tym razem wykonane są z miękkiego sztruksu.

A skoro już o tym mowa - w kolekcji wykorzystano francuskie żakardowe tkaniny; wyjątkowe wzory, które powstały na specjalne zamówienia oraz strukturalne dzianiny włoskiej produkcji. Nie brakowało też innowacji w duchu zrównoważonego rozwoju. Znajdziemy tu między innymi guziki wykonane z suszonych orzechów oraz pierwsze eksperymenty marki z ramią - naturalną, luksusową tkaniną o właściwościach podobnych do lnu, ale mniej podatną na zagniecenia.

Kolekcja The Odder Side Pre SS24 jest dostępna od 7 marca w butikach stacjonarnych oraz online na www.theodderside.com

Credits:
Fotograf: Asia Typek 
Hair & MUA: Jen Barreiro
Modelka: Daniela Aldana 
Wideo: Maja Mikołajczyk
Stylistka: Brygida Handzlewiecz-Wacławek
Asystent stylisty: Jagoda Lisiak
Produkcja: Holy Production