Angelina Jolie z córka Vivienne na premierze musicalu "The Outsiders"

Angelina Jolie rzadko ujawnia szczegóły z życia prywatnego, ale od czasu do czasu pojawia się na hollywoodzkich premierach wraz ze swoimi dziećmi. Okazja do kolejnego takiego wystąpienia była znacząca, gdyż córka Jolie i Brada Pitta Vivienne, asystuje mamie przy produkcji sztuki "The Outsiders". Broadwayowski musical jest adaptacją powieści S.E. Hinton z 1967 roku opowiadającej o dojrzewaniu i nierówności klas społecznych. Jolie ujawniła, że to córka zainspirowała ją do wzięcia udziału w projekcie, a sama zgłosiła się do bycia asystentką-wolontariuszką, co rozczuliło gwiazdę. 

Viv przypomina mi moją mamę, ponieważ nie skupia się na byciu w centrum uwagi, ale na wspieraniu innych twórców. Bardzo rozważnie i poważnie podchodzi do teatru i ciężko pracuje, aby jak najlepiej zrozumieć, w jaki sposób można wnieść do niego swój wkład.

Wszystko wskazuje na to, że Vivienne Jolie-Pitt odziedziczyła talent po swoich rodzicach. 

Angelina Jolie udowadnia, że łączenie złota ze srebrem to hit na wiosnę 2024

48-letnia zdobywczyni Oscara zaprezentowała się ma czerwonym dywanie w minimalistycznej, złotej sukience do ziemi, idealnie podkreślającej jej naturalne piękno. Do kreacji dobrała pasującą kolorystycznie pelerynę. Blasku dodawały akcesoria, a w szczególności biżuteria, która przyciągnęła największą uwagę.

Fot. James Devaney/GC Images

Jolie postawiła na najmodniejsze połączenie sezonu, jakim jest mix srebra i złota. Masywne, geometryczne kolczyki nadały charakteru klasycznemu lookowi, który dopełniały czerwone usta i niedawno przefarbowane na blond fale. Aktorka pokazała, że czasem mniej znaczy więcej, a dobrze dobrana biżuteria może być kluczowym elementem każdej stylizacji. Trzeba przyznać, że wyglądała obłędnie.