O tym, że Joanna Kulig zagra w nowym serialu Netflix wiadomo od miesięcy. Niestety przez długi czas nie podawano, żadnych informacji na ten temat, wszystko było utrzymywane w jak największej tajemnicy, a dziennikarze mogli tylko plotkować na temat show twórcy oscarowego hitu, czyli "La La Land". Na kilka miesięcy przed premierą nie tylko zaprezentowano plakaty oraz teaser, ale podano również zarys fabuły oraz obsadę "The Eddy". 

Wciągające seriale. Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i innych platformach streamingowych?

Netflix: mimo koronawirusa nadal trwają prace nad tym słynnym serialem. O jaki tytuł chodzi? >>

Świętuj Dzień Kobiet z Netflix. "Ponieważ obejrzała" to specjalna kolekcja filmów i seriali, która powstała przy współpracy z ONZ Kobiety >>

Serial Netflix z Joanną Kulig. O czym jest "The Eddy"?

"The Eddy": serial Netflix z Joanną Kulig

W końcu doczekaliśmy się informacji o czym będzie nowy serial Netflix z polską gwiazdą. Show Damiena Chazelle’a, czyli twórcy "La La Land" i "Whiplash" pojawi się na platformie już za kilka tygodni. 

"To ośmioodcinkowy oryginalny miniserial Netflix, którego akcja toczy się w tętniących życiem, wielokulturowych dzielnicach współczesnego Paryża. Elliot Udo, niegdyś ceniony nowojorski pianista jazzowy, jest współwłaścicielem podupadającego klubu The Eddy. Występuje także w roli managera kapeli prowadzonej przez Maję - piosenkarkę, będącą z nim w burzliwym związku. Kiedy Elliot odkrywa, że jego wspólnik Farid może być zaangażowany w szemrane interesy w klubie, na światło dziennie wychodzą również inne tajemnice, o których nie miała pojęcia nawet żona Farida, Amira. A gdy do Paryża - i do mieszkania Elliota - z niespodziewaną wizytą przyjeżdża jego zagubiona, nastoletnia córka, Julie, jego życie zawodowe i osobiste zaczyna się rozpadać, a on sam konfrontuje się ze swoją przeszłością, walcząc jednocześnie o utrzymanie klubu i starając się chronić najbliższych" - podano w informacji prasowej.

Serial Netflix z Joanną Kulig. Obsada "The Eddy"?

U boku Joanny Kulig w "The Eddy" wystąpią również: André Holland, Tahar Rahim, Leïla Bekhti, Amandla Stenberg, Melissa George (Terapia), Adil Dehbi (How I Became a Superhero), Benjamin Biolay (Ból), Tchéky Karyo (Zaginiony) oraz  debiutujący na ekranie raper Sopico.

Ten nowy serial Netflix ma rekordowe wyświetlenia! Oglądało go więcej osób niż "Stranger Things 2" >>

Serial Netflix z Joanną Kulig. Premiera "The Eddy" oraz teaser produkcji?

Premiera tej nowej produkcji Netflix zaplanowana jest na wiosnę, a dokładnie na 8 maja. Na dodatek, wytwórnia Arista Records udostępni także oficjalną ścieżkę dźwiękową z oryginalnymi utworami z serialu. 

Nie możemy doczekać się na serial z Joanną Kulig!