Poza filmami na Festiwalu Filmowym w Wenecji chętnie podpatrujecie też stroje gwiazd? Aktorzy i celebryci co roku zachwycają swoimi stylizacjami na czerwonym dywanie, konkurując o tytuł najpiękniejszej sukni czy najlepszego garnituru. Tym razem poprzeczka była postawiona naprawdę wysoko, a gwiazdy chętnie wybierały róż czy biel. Pojawiła się tam też polska blogerka Jessica Mercedes, która w kontrze do nich wybrała oryginalną kreację w ciemnych kolorach.

Więcej: Festiwal Filmowy w Wenecji 2018 - stroje gwiazd>>

Jessica Mercedes na Festiwal Filmowy w Wenecji założyła piękną sukienkę z przezroczystościami, cekinami i falbanami (jej dół przypominał trochę syreni ogon) od Gosi Baczyńskiej. Do tego dobrała torebkę vintage oraz szpilki od Isabel Marant. Influencerka i założycielka Moiess Swim pojechała na Venice Film Festival na zaproszenie Armani Beauty i to właśnie kosmetykami tej marki był wykonany jej make-up. Makijażysta Andrzej Kawczyński zaproponował Jessice naturalny i rozświetlony makijaż, który subtelnie podkreślił jej urodę.

Jessica Mercedes pobyt na jednym z najważniejszych festiwali filmowych relacjonowała na swoim Instagramie. Zdradziła też, że zanim pojawiła się na czerwonym dywanie, wraz z innymi blogerkami wzięła udział w warsztatach Armani Beauty.

Jak wam się podoba stylizacja Jessiki Mercedes na Festiwalu Filmowym w Wenecji?

GALERIA: Jessica Mercedes na Festiwalu Filmowym w Wenecji>>