O tym, że Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są razem, pisaliśmy w lipcu zeszłego roku. Aktorka i gwiazdor NBA pokazali się razem na bankiecie z okazji 91 urodzin Elżbiety II w Łazienkach Królewskich w Warszawie, niedługo po tym, jak pojawiły się plotki na temat ich związku. Oboje pojawiali się wspólnie zarówno na przyjęciach, imprezach charytatywnych i festiwalach filmowych. W czerwcu tego roku Marcin Gortat oficjalnie potwierdził w wywiadzie swój związek z Alicją Bachledą-Curuś. 

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat - związek dobiegł końca

Źródła podają, że Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś rozstali się w zgodzie i była to ich wspólna decyzja. Zarówno aktorka, jak i koszykarz, chcą się teraz skupić na pracy - tak podkreśla współpracownik Marcina Gortata. Znajomi dodają, że mogło też chodzić o niezgodność charakterów i braku dopasowania. 

Więcej: Najkrótsze małżeństwa gwiazd>>

Z powodów zawodowych para była w związku na odległość. Jeszcze niedawno mówiło się, że być może już wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Portale plotkarskie, które spekulowały jednak na temat ich ślubu, mówiły, że ma być on tradycyjny i odbyć się w Polsce, a po ceremonii para planuje zamieszkać wspólnie w Los Angeles. Niestety, Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat rozstali się definitywnie, ale chcą pozostać przyjaciółmi.