Choć ostatnio najwięcej mówi się o Jennifer Lopez w kontekście zakończonych zaręczyn i plotek o związku z Benem Affleckiem, to niejedyny news dotyczący tej celebrytki. Amerykańskie media nie mogę się na chwalić natemat nowej fryzury JLo. Co ciekawe, zmiana nie jest drastyczna, ale sprawiła, że wygląda na młodszą o dobre 10 lat! Lopez zdecydowała się na uczesanie, które jest teraz hitem na serwisach społecznościowych. 

Jennifer Lopez zmieniła fryzurę. Nowe cięcie odmłodziło gwiazdę o kilka lat

Gwiazda uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem, a zwłaszczaz fryzurą. Jej stylista Chris Appleton co kilka tygodni wymyśla jej nowy look. Raz to są doczepy lub retro hair flip, za to innym razem modny bob do ramion. Tym razem Jennifer Lopez nie zdecydowała się na skrócenie swoich loków tylko na grzywkę, a dokładnie na słynne "curtain bangs", które uwielbiają francuskie czy skandynawskie influencerki. Ten trend nawiązuje do lat 60. i 70., a wylansowała go w tamtych czasach legendarna Brigitte Bardot. Zostawione po bokach dłuższe kosmyki, tworzące delikatną grzywkę-zasłonkę, delikatnie uwydatnią kości jarzmowe oraz odejmują optycznie kilka lat. Za sprawą jednego cięcia mamy konturowanie i efekt anti-aging w jednym. Jak widać nazdjęciach Jennifer Lopez jest tego idealnym przykładem:

Fankami tej fryzury są też Alexa Chung oraz Priyanka Chopra. I choć część osób zastanawia się czy to nie jest peruka, to jedno jest pewne - Jennifer Lopez znów wygląda świetnie i nikt niedałby jej 51 lat!