Po wielu problemach z obsadą, w grudniu zeszłego roku ruszyły wreszcie zdjęcia do produkcji "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Adaptacja sławnej powieści E.L. James nagrywana jest w Vancouver. Na pierwszych udostępnionych fotografiach z planu możemy zobaczyć, które sceny reżyserka Sam Taylor-Johnson postanowiła najpierw sfilmować. Jamie Dornan (w świetnie skrojonym garniturze) wcielający się w tytułowego Greya spotyka się z Dakotą Jonhson (Anastazją Steele) w kawiarni. Jeśli czytaliście "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to zapewne pamiętacie, że to właśnie tam Christian pyta Anę, czy spotyka się z kimś... Kilka dni późńiej ekipa przeniosła się na ulicę w celu nagrania scen wieczornych. Potem Jamie Dornan i Dakota Johnson odgrywali sceny niedaleko budynku zaadaptowanego na siedzibę Grey Enterprises Holdings Inc. A na początku stycznia aktorzy zagrali wręczenie niespodzanki dla Any, czyli nowego samochodu.

Pod koniec roku pojawiła się również informacja, że producenci planują wypuścić dwie wersje filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Według "The Sunday Times" twórcy nie chcą zawieść fanów książki, ale ze względu na ostre sceny seksu muszą wyprodukować wersję dla dorosłych oraz dla szerszej publiczności. Premiera filmu zapowiedziana jest na 13 lutego 2015 roku. Potem okazało się, że do obsady "Pięćdziesięciu twarzy Greya" dołączyła Rita Ora! Wokalistka zagra Mię, adoptowaną siostrę Christiana.

Mimo oficjalnego zakończenia zdjęć i wypuszczenia pierwszego oficjalnego trailera aktorzy wrócili do Vancouver w celu nagrania kilku scen od nowa. Niestety nie wiemy, o które dokładnie epizody chodzi, ale po raz kolejny możemy się przyjrzeć, jak Jamie Dornan wygląda jako Christian Grey (zobacz >>).

Jamie Dornan jako Christian Grey - zdjęcia z planu >>

A jak wam się podoba pierwszy plakat zapowiadający "Pięćdziesiąt twarzy Greya"?

Jamie Dornan na plakacie filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya"