Horoskop tygodniowy 2020

Baran

Retrogradacja Marsa trwa i, niestety, nikt nie jest nią dotknięty bardziej niż ty. Dzieje się tak, ponieważ planeta wojny "cofa się" w Baranie, co oznacza, że ​​jej negatywna wibracja ląduje bezpośrednio na twoim znaku. Może to pochłaniać całą twoją energię, wywołując zniechęcenie do codziennych obowiązków. Przygotuj się na napady złości lub konflikty wywołane pod wpływem impulsu. W najbliższy nów Księżyca stwórz nowy plan działania, który przeprowadzi cię przez ten miesiąc.

Byk

Chociaż mogłabyś napisać książkę o tym, jak żyć komfortowo, ten tydzień może zaburzyć twoje dotychczasowe poczucie bezpieczeństwa. Przygotuj się na zmiany w przestrzeni osobistej. Poczujesz się bezbronna wobec sytuacji, które za chwilę zadzieją się wokół. Los szykuje ci nowe możliwości, lecz najpierw musisz opuścić to, w czym czujesz się pewnie i co dobrze znasz. Cokolwiek rozpocznie się w nów Księżyca w Pannie, przyniesie obfite plony w przyszłości. 

Bliźnięta

Masz tyle nowych, cudownych pomysłów, że sama nie wiesz, na czym się skupić. Jednak zbliżający się nów Księżyca w Pannie nieco ostudzi twój entuzjazm. Pora zwolnić tempo, aby zacząć stawiać bardzo uważne kroki w przyszłość. Rób wszystko z głową, zgodnie z planem i z pełnym zaangażowaniem. W tym tygodniu możesz poczuć potrzebę miłości ze swojego najbliższego otoczenia. Zanim wymusisz czułość na innych, najpierw postaraj się dać im coś od siebie. 

Rak

Nów w Pannie skłoni Raki do głębszych przemyśleń. Co cię przygniata? Czego się obawiasz? Być może przesadnie koncentrujesz się na czymś, czego tak naprawdę nie potrzebujesz, a to odbiera ci twoją wolność. Najwyższa pora się wyswobodzić. Stwórz wokół siebie nową przestrzeń do tworzenia oraz nauki kreatywnych rzeczy. Mów ludziom, co myślisz i słuchaj uważnie, co inni mają do powiedzenia. W rozmowach, które niedługo odbędziesz, skrywają się nowe, wielkie inspiracje.

Horoskop tygodniowy - prognoza ogólna >>

 

Lew

Czujesz się silna i niezależna. Masz wrażenie, że w tej chwili wszystko ci wolno. Uważaj, żeby pod wpływem tych emocji nie podjąć decyzji, której będziesz żałować. Jeśli zdecydujesz się w coś zaangażować, wiedz, że czeka cię spore poświęcenie. Ale czy ofiara jest tego warta? Nów Księżyca w Pannie zmusi cię do podbudowania własnej wartości. Rób tak, żeby mieć powody do dumy. Niech twoje działania odzwierciedlają idee, jakie naprawdę wyznajesz.

Panna 

Ten tydzień pociągnie cię w stronę złych nawyków. Możesz chcieć zbuntować się przeciwko obowiązkom lub próbować wybrać drogę na skróty. Masz słabszy moment, w którym pragniesz rzucić wszystko, ale to pociągnie za sobą konsekwencje. Lepiej zachowaj głowę na karku i resztkami sił kontroluj sytuację. Nie wątp w swoje siły, bo masz ich całkiem sporo. W nowiu w Pannie brnij do przodu, bez spoglądania wstecz.

Waga

Możesz mieć wrażenie, że cały ten rok polega na uzdrawianiu twojej zagubionej duszy. W tym tygodniu znów ogarnie cię fala emocji. Coraz ciężej ci udawać przed innymi ludźmi, że masz się dobrze i ze wszystkim sobie radzisz. Nadszedł czas na pojedynek ze swoimi demonami. Rozpoznaj źródło bólu i rozpocznij leczenie. Porozmawiaj o tym z kimś, komu naprawdę ufasz. Wyrzuć z siebie balast ciążący ci na sercu. Nów Księżyca w Pannie służy oczyszczaniu oraz zamykaniu starych rozdziałów.

Skorpion

Rozglądaj się uważnie, bo wokół ciebie pojawią się nowe możliwości zawodowe. Myśl na wielką skalę i stawiaj sobie cele, które będą cię napędzać przez kolejne półrocze. Nów w Pannie rzuci światło na twoje pragnienia, rozjaśniając te dotąd bardzo mroczne wizje. Wsłuchaj się w prawdziwe potrzeby swojej duszy. Pomyśl o tym, czego brakuje w twoim życiu. Manifestuj mądrze w kierunku Wszechświata, bo teraz masz moc wyśnić sobie wszystko, czego chciałabyś doświadczyć w przyszłości. 

 

Strzelec

Twój dotychczasowy punkt widzenia może ulec zmianie w tym tygodniu. Po raz pierwszy od dawna stwierdzisz, że się mylisz i nareszcie szeroko otworzysz swoje oczy. Przyznanie się do błędu nie będzie łatwe, lecz prawdzie przecież nie można zaprzeczyć. Uparcie trzymałaś się dawnej mentalności, jednak w nowiu w Pannie postawisz na rozwój, wbrew wygórowanym ambicjom czy dumie. Zmieniasz się na lepsze, a to kolejny krok. 

Koziorożec

Nów Księżyca w Pannie natchnie cię gotowością na to, co wkrótce ma się wydarzyć. Teraz możesz podjąć śmiałą decyzję. Pragniesz się uwolnić, by zacząć coś nowego, czy może wbrew przeciwnie - chcesz się zobowiązać? Niech wybór, jakiego dokonasz na dniach, będzie zgodny z potrzebami serca i umysłu. Niebawem doświadczysz czegoś niespodziewanego, co raz na zawsze zmieni twój światopogląd. Los szykuje dla ciebie nagrodę za trudy przeżyte w ostatnich miesiącach.

Wodnik

Ten tydzień może przynieść kłopoty związkowe. Twoja wielka chęć robienia wszystkiego po swojemu stworzy mur między tobą a twoim partnerem. Uważaj, bo nadmierna potrzeba przestrzeni niekorzystnie odbija się na relacjach. Nów w Pannie bardzo cię uwrażliwi i skieruje twoją uwagę do wewnątrz. Zastanów się, czego chcesz od miłości i skąd biorą się twoje neurotyczne lęki. Zaakceptuj sprawy takimi, jakie są. Nie doszukuj się we wszystkim drugiego dna. 

Ryby

Ten tydzień może sprawić, że zechcesz odpłynąć do krainy dalekiej od codzienności. Rutyna cię nudzi i próbujesz w niej coś zmienić. Nów Księżyca to dobry moment, by odnaleźć wokół nowe inspiracje. Na chwilę opuść swoją strefę komfortu - wybierz się do miejsc, w których jeszcze nie byłaś. Tam, pośród nieznajomych, w niezbadanym jeszcze świecie, znajdziesz powody, żeby się rozwijać. Ruch wsteczny Marsa ci w tym nie przeszkodzi.