Pomimo że od emisji ,,Gossip Girl" nie minęła nawet dekada — to jedna z tych produkcji, które uznawane są za kultowe. Wiadomość o kontynuacji serialu wywołała mieszane uczucia, zwłaszcza gdy dowiedzieliśmy się, że w obsadzie nastąpi całkiem sporo zmian... Czego możemy się spodziewać po nowej ,,Plotkarze"?

Na czym skupi się fabuła nowej ,,Plotkary"?

Akcja serialu opartego na książce Cecily von Ziegesar, będzie się rozgrywać się osiem lat po zakończeniu znanej przez nas historii... stąd też nowi bohaterowie na Upper East Side. Nowa ,,Plotkara" skupi się na losach nastolatków, a dokładnie grupie uczniów z Constance & St. Jude's, którzy dowiedzą się o nadzorze popularnej strony Gossip Girl. Serial ma także poruszyć wątek social media - to, jak bardzo zmieniły się na przestrzeni lat oraz krajobraz Nowego Jorku.

Gwiazda „You”, Elizabeth Lail dołączy do obsady nowej „Gossip Girl”

Elizabeth Lail znana z serialu Netflixa ,,You" właśnie dołączyła do obsady nowej ,,Plotkary" w skład której wchodzą: Jordan Alexander, Julien Calloway, Whitney Peak, Evan Mock, Eli Brown, Tavi Gevinson, Zion Moreno, Thomas Doherty, Savannah Lee Smith czy Emily Alyn Lind. Kristen Bell także powróci ze swoimi kultowymi słowami: ,,XOXO, Gossip Girl". Przypomnijmy, że w obsadzie serii emitowanej w latach 2007-2012, zagrali między innymi: Blake Lively, Penn Badgley, Ed Westwick, Taylor Momsen czy Leighton Meester.

Kiedy będziemy mogli obejrzeć nową ,,Plotkarę"?

Data premiery na ten moment nie jest jeszcze znana. Z dotychczasowych wiadomości wynika, że ,,Plotkara" pojawi się jeszcze tego lata na platformie HBO Max. Serial ma składać się z 10 odcinków i pochodzi od oryginalnych twórców: Josha Schwartza, Joshua Safran oraz Stephanie Savage. Za produkcję odpowiadają Warner Bros Television oraz CBS Television Studios.