#BedzieCoWspominac

Jak ważne w życiu jest tworzenie wspomnień? W erze social mediów zapomnieliśmy o autentyczności, a skupiliśmy się na ilościach polubień i przynoszących popularność hashtagach. W mediach społecznościowych oglądamy setki powtarzających się, niemal identycznych zdjęć, które w żaden sposób nie wyróżniają się indywidualnością. Stąd pomysł na konkurs powiązany z kampanią #BedzieCoWspominac marki Samsung. Razem z naszymi użytkownikami szukaliśmy odpowiedzi na pytanie "Po co w zasadzie robimy zdjęcia?". Nieidealne, ale pełne szczerych emocji kadry miały szansę na wygraną smartfona Samsung Galaxy S10+, a także spotkania z Zosią Zborowską lub pobytu na planie Top Model z Zuzą Kołodziejczyk, kursu Zawodowy Podróżnik z Olą i Karolem Lewandowskimi, czyli twórcami Busem Przez Świat czy warsztatów fotograficznych Victoria Borsuka.

Wybór najpiękniejszej pracy był dla nas prawdziwym wyzwaniem. Setki kadrów, które otrzymała nasza redakcja, przepełnione były autentycznymi emocjami, spośród których trudno było wybrać zwycięzców. Jedną z nagród w konkursie #BedzieCoWspominac wygrała Marlena (@mhoopoe94). Sprawdźcie jak spędziła wyjątkowy dzień z Zosią Zborowską. 

Dzień pełen wspomnień z Zosią Zborowską 

Dziewczyny zaczęły swój dzień w klinice wellness od wspólnego lunchu, podczas którego mogły się lepiej poznać i porozmawiać o ich filozofii zatrzymywania szczególnych chwil w pamięci telefonu. Zosia i Marlena wzięły udział w indywidualnych zajęciach mindfulness, które skonstruowane są tak, aby przywrócić dobre samopoczucie, odnaleźć wewnętrzną równowagę i zapewnić przypływ dobrej energii. Następnie przyszedł czas na chwilę dla urody i spersonalizowane zabiegi na twarz. Na zakończenie wizyty w klinice wellness Zosia i Marlena wzięły udział we wspólnych zajęciach jogi twarzy. Face Yoga jest połączeniem ćwiczeń, które uczą świadomego używania mięśni znajdujących się na twarzy i szyi. Wpływa to nie tylko na spowalnianie i odwracanie procesów starzenia, ale także na to, jaki wyraz przybierze twarz z upływem czasu. 

"Będzie co wspominać - to idealny opis mojego dnia z ciepłą, zarażającą pozytywną energią  Zosią Zborowską. Rozpoczęcie dnia masażem twarzy i zajęciami mindfullness brzmi zbyt perfekcyjnie? Zrelaksowane napełniłyśmy nasze żołądki pysznościami wege a wieczór zakończyłyśmy w teatrze na spektaklu."

Obiad, Zosia i Marlena (laureatka konkursu #BedzieCoWspominac) zjadły w modnej, wegańskiej restauracji na Saskiej Kępie. Stamtąd udały się na Ochotę do teatru, gdzie zobaczyły sztukę opowiadającą o ośmiu mieszkających razem kobietach, które podejrzane są o zabójstwo pana domu.To mieszanka kryminału, komedii i melodramatu, która porusza temat różnych typów i wymiarów kobiecości oraz związanych z nimi tajemnic.

Zobaczcie w naszej galerii jak bawiły się dziewczyny podczas wspólnego dnia. 

Artykuł powstał we współpracy z marką Samsung.