Powszechnie uważa się, że stara dusza jest kimś, kto przeżył wiele przeszłych wcieleń, co czyni go mądrym ponad jego lata. Chodzi o inteligencję duchową, która ma mało wspólnego ze światem materialnym. Stare dusze zwykle wyróżniają się w tłumie swoim wyglądem, przekonaniami i ponadczasowym wdziękiem. Zeszły na ten świat nie tylko po to, żeby nadal pracować nad swoją karmą. Przede wszystkim kierują się misją, aby ulepszać nowoczesną rzeczywistość lub wnieść jakąś wartość do życia młodych pokoleń. 

Stara dusza to osoba, która wykorzystuje przeszłość do kształtowania przyszłości. Jej boska wrażliwość i mądrość inspiruje pokolenia.

Oto 4 znaki zodiaku, które przyszły na świat jako stara dusza.

Strzelec - stara dusza filozofa

Strzelec to stara dusza, która doświadczyła bardzo wiele. Żywot tego znaku zodiaku polega na odkrywaniu głębokich tajemnic świata. Łucznik szuka prawdziwego sensu życia, nie zważając na normy społeczne. Lecz zamiast doświadczać wszystkiego świeżym okiem, spogląda na rzeczywistość z perspektywy starożytnego mędrca. Ten włóczykij czerpie inspiracje z każdej swojej podróży. Uwielbia zgłębiać wiedzę na temat innych kultur, religii i filozofii. Ponieważ jest odważny, przeżywa sytuacje, w jakie nie wplątałby się zwykły śmiertelnik. Ma naturę dziecka, dlatego zwykle ciężko określić ile ma lat. Jednak w wielu momentach czuje się dojrzalszy niż wszyscy inni. Dziecięca beztroska Strzelca zwinnie przeplata się z wiekową wiedzą tego ostatniego znaku ognia.

Masz w sobie ciekawość dziecka i mądrość na miarę greckiego filozofa.

Stara dusza - jak ją rozpoznać? >>