"Rzymskie dziewczyny" ogląda się ciągiem, połykając odcinki jeden za drugim. Gwarantujemy - jeśli zaczniecie tę historię od początku, do pracy przyjdziecie po nieprzespanej nocy, jak główne bohaterki po imprezach w nocnych klubach nad Tybrem. Akcja "Baby" (oryginalny tytuł włoskiego serialu Netflixa) oparta jest o prawdziwą sprawę o kryptonimie "Baby Squilo", w której śledztwo dotyczyło prostytucji wśród nieletnich.  Fabularnie reżyserowie Andrea De Sica, Anna Negri podkręcili serię, skupiając się na wątku grupy nastolatków mieszkających w zamożnej dzielnicy Rzymu a klub Marge jako luksusowe siedlisko zła osadzili w modnym Palazzo Dama.

Ten serial Netflix będzie hitem na Święta 2019. Zobacz teaser 2. sezonu "You"/"Ty" >>

Nowości na Netflix: luty 2020. Co pojawi się na platformie? >>

Te dwa słynne seriale na Netflix zaraz znikną z platformy. O jakie tytuły chodzi? >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BABY3 coming soon......... @baby_netflix @netflixit

Post udostępniony przez Alice Pagani (@opheliamillaiss) Lis 13, 2019 o 6:20 PST

Widzowie platformy śledzą losy "Rzymskich dziewczyn" od listopada 2018 roku, kiedy światło dzienne ujrzał pierwszy sezon przygód Chiary, Ludovici, Damiana i ich przyjaciół. Format ma jednak dużo bardziej rozbudowaną galerię postaci, więc z czasem staje się coraz bardziej wielowątkowy. "Rzymskie dziewczyny" to także przegląd młodych aktorskich talentów włoskiego kina: Bernadetty Porcaroli, Alice Pagani, Riccardo Mandoliniego. Warto śledzić ich profile instagramowe - to z nich dowiadujemy się więcej o trzecim sezonie serialu. 

Te trzy słynne filmy na Netflix dziś znikną z platformy! O jakie tytuły chodzi? >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

All secrets must come out. Baby 3 - The Final Season. Coming Soon #BabyNetflix

Post udostępniony przez Baby (@baby_netflix) Lis 13, 2019 o 6:04 PST

Kiedy sezon 3 "Rzymskich dziewczyn"?

Nowe odcinki będą kontynuacją głównych wątków: coraz większego uwikłania bohaterek w luksusową prostytucję, zemsty, dramatów miłosnych. Trzeci sezon "Rzymskich dziewczyn" będziemy mogli zobaczyć już 16 września. Nowy trailer wskazuje na to, że obsada w większości pozostanie taka sama jak w poprzednich częściach. Czy Damiano pogodzi się z drugim życiem Chiary? Co dalej z romansem Fabio i Brando? I jaką rolę odegrają w "Baby" nowe postaci? Netflix mówi: dowiecie się już za trzy tygodnie.

Czytaj też: Czy "Rzymskie dziewczyny" to pochwała przypudrowanej prostytucji? >>