Liczycie już dni do premiery? Netflix zrobił niespodziankę swoim użytkownikom i na koniec roku przygotował sporo świetnych premier. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia będziemy mieli okazję obejrzeć "Wiedźmina", a już po Wigilii, a dokładnie 26 grudnia światło dzienne ujrzy 2. sezon "You"/"Ty". Produkcja z gwiazdą "Plotkary" narobiła sporo szumu, ale czy kolejna seria będzie tak wciągająca jak pierwsza? 

"Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham": jest już zwiastun słynnego filmu od Netflix! >>

Nowości na Netflix: luty 2020. Co pojawi się na platformie? >>

Komedie romantyczne 2019. Co warto zobaczyć w tym roku? >>

"You"/"Ty" na Netflix: zwiastun 2. sezonu. 

Nastąpi spora zmiana, Joe Goldberg (w tej roli Penn Badgley) przeniesie się z Nowego Jorku do słonecznego Los Angeles, "miasta drugiej szansy". Szybko znajdzie tam swoją kolejną obsesję i "ukochaną" o imieniu Love Quinn. W 2. sezonie "You"/"Ty" pojawią się także: Victoria Pedretti (aktorka znana z serii "Nawiedzony dom na wzgórzu", po ang. "The Haunting of Hill House"), Chris D’Elia, Jenna Ortega i Charlie Barnett. Nowe odcinki są oparte na kolejnej powieści Caroline Kepnes pt. "Hidden Boddies" z 2016 roku. 

Nowości na Netflix: styczeń 2020. Co pojawi się na platformie? >>

Filmy i komedie romantyczne na Netfliksie >>

2. sezon "You"/"Ty" na Netflix: o czym będą kolejne odcinki?

"Joe wtapia się bez wysiłku w atmosferę Hollywood. Pracuje w księgarni i flirtuje z innymi. Ale gdy inni wydają się być skupieni na własnych myślach, Joe nie może przestać patrzeć przez ramię. Problem z ukrytymi ciałami polega na tym, że nie zawsze tam pozostają. Pojawiają się ponownie, jak mroczne myśli, mnożąc się i grożąc zniszczeniem tego, czego Joe najbardziej pragnie: prawdziwej miłości. A kiedy znajduje ją w zaciemnionym pokoju w Soho House, jest bardziej niż kiedykolwiek zdesperowany, aby ukryć swoje sekrety. Nie chce skrzywdzić swojej nowej dziewczyny - chce być z nią na zawsze" - tak brzmi oficjalny opis powieści Kepnes. 

10 najlepszych filmów świątecznych >>