Nowości na Netflix: "Farmaceuta: Miniserial" (5.2.2020)

Tragiczna śmierć syna sprawia, że farmaceuta z Luizjany nie cofnie się przed niczym, by obnażyć mechanizmy, które doprowadziły do kryzysu opioidowego w USA.

Te seriale Netflix nie doczekają się kolejnych sezonów. Które projekty anulowano w 2020 roku? >>

Nowości na Netflix: kwiecień 2020. Co warto obejrzeć? >>

Nowości na Netflix: "Kto zabił Malcolma X?: Sezon 1"  (7.2.2020)

Kilkadziesiąt lat po zabójstwie Malcolma X, przywódcy ruchu afroamerykańskiego, aktywista podejmuje się trudnej misji odkrycia prawdy o tym szokującym zdarzeniu.

Nowości na Netflix: "Koniara" (7.2.2020)

Urocza outsiderka kochająca sztukę, konie i seriale fantastyczne zdaje sobie sprawę, że jej coraz barwniejsze sny zaczynają przenikać do życia na jawie.

Ten nowy serial Netflix ma rekordowe wyświetlenia! Oglądało go więcej osób niż "Stranger Things 2" >>

Nowości na Netflix: "Hologramowa miłość: Sezon 1" (7.2.2020)

Samotna kobieta niepotrafiąca rozpoznawać twarzy znajduje idealnego towarzysza w postaci humanoidalnego hologramu wzorowanego na jego genialnym twórcy.

Nowości na Netflix: "Locke & Key: Sezon 1" (7.2.2020) 

Po tragicznej śmierci ojca trójka rodzeństwa trafia do domu pełnego zmieniających rzeczywistość kluczy. Na podstawie komiksów Joego Hilla i Gabriela Rodrígueza.

Nowości na Netflix:  "Droga do Romy" (11.2.2020) 

Dokument opowiada historię powstania nagrodzonego Oscarem dramatu Alfonso Cuaróna „Roma” wzbogaconą o wnikliwy wywiad z samym reżyserem.

Nowości na Netflix: "Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham" (12.2.2020)

Lara Jean i Peter właśnie oficjalnie ogłaszają, że są parą. Tymczasem na scenę wkracza jeszcze jeden adresat listów miłosnych.

Komedie romantyczne 2020 >> 

Nowości na Netflix: "Miłość jest ślepa: Sezon 1" (13.2.2020) 

Czy więź emocjonalna przebije atrakcyjność fizyczną? Single próbują znaleźć partnera i miłość bez spotkania twarzą w twarz.

Nowości na Netflix: "Narcos: Meksyk: Sezon 2" (13.2.2020) 

Félix musi poradzić sobie z Amerykanami i konsekwencjami swoich działań przeciwko DEA oraz uporać się z buntowniczymi nastrojami we własnej organizacji.

Nowości na Netflix: "Telefonistki: Sezon finałowy: Część 1" (14.2.2020) 

Lidia wraca do Hiszpanii, by z pomocą najbliższych przyjaciół odnaleźć córkę, choć wszystkim dają się we znaki konsekwencje wojny domowej.

Nowości na Netflix: "Isi i Ossi"  (14.2.2020) 

Córka miliarderów zawiązuje sojusz z synem biedującej samotnej matki, aby zdobyć pieniądze na spełnienie marzeń o gotowaniu i boksowaniu.

Nowości na Netflix: "Outlander: Sezon 5" (17.2.2020)

Piąty sezon epickiej opowieści o rozmijających się w czasie kochankach opartej na bestsellerowych romantycznych powieściach fantasy Diany Gabaldon.

Nowości na Netflix: "Gentefied: Sezon 1" (21.2.2020) 

Trzech latynoskich kuzynów próbuje pokonać dzielące ich różnice i wspólnie utrzymać odziedziczony bar z taco w szybko bogacącej się dzielnicy Los Angeles.

Nowości na Netflix: "Wejście 7: Sezon 1" (21.2.2020) 

Kobieta (Dolores Fonzi) próbuje oczyścić argentyński klub piłkarski z powiązań z przestępczym półświatkiem. Twórcą serialu jest Martín Zimmerman („Ozark”, „Narcos” ).

Nowości na Netflix: "Niemowlęta: Część 1" (21.2.2020) 

Ten serial dokumentalny przybliża nam przełomowe odkrycia naukowe, dzięki którym dowiadujemy się, jak niemowlęta odkrywają świat w pierwszym roku swojego życia.

Nowości na Netflix: "Zadzwoń do Saula: Sezon 5" (24.2.2020) 

Zobacz dalszą transformację ambitnego Jimmy’ego McGilla w nieodróżniającego dobra od zła Saula Goodmana. Zapraszamy na piąty sezon prequelu „Breaking Bad”.

Nowości na Netflix: "To nie jest OK: Sezon 1" (26.2.2020) 

Nastolatka próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i nowe supermoce. Na podstawie komiksu Charlesa Forsmana.

Nowości na Netflix: "Altered Carbon: Sezon 2" (27.2.2020) 

Takeshi Kovacs wraca w nowej powłoce do swojego rodzinnego Świata Harlana. Czeka tam na niego wojna — oraz dawna miłość kryjąca się w mroku.

Nowości na Netflix: "Followers: Sezon 1" (27.2.2020) 

Młoda aktorka zyskuje popularność dzięki niepozowanemu zdjęciu wrzuconemu na Instragrama, po czym poznaje inne kobiety z Tokio, które realizują swoje marzenia.

Nowości na Netflix: "Niepowstrzymane: Sezon 1" (28.2.2020) 

Trzy rozpieszczone dziewczyny ze stolicy Meksyku udają się z niebezpieczną kobietą w ryzykowną podróż, podczas której dorastają i lepiej poznają same siebie.

Nowości na Netflix: "Formula 1: Jazda o życie: Sezon 2" (28.2.2020) 

Kierowcy, menedżerowie i właściciele zespołów Formuły 1 żyją na wysokich obrotach — zarówno na torze, jak i poza nim. Serial powraca z drugim sezonem.

Nowości na Netflix: "Wszystkie jasne miejsca" (28.2.2020) 

Przypadkowe spotkanie dwójki doświadczonych przez los nastolatków na zawsze zmienia ich życie. W rolach głównych Elle Fanning i Justice Smith.

Filmy na licencji na Netflix: 

Nowości na Netflix: "Cast Away - poza światem" (1.2.2020)

Chuck Noland (Tom Hanks) w wyniku katastrofy samolotu trafia na bezludną wyspę, gdzieś na wodach Pacyfiku. Przyjdzie mu zmierzyć się z przyrodą i własną pomysłowością. Wyspa jest bowiem często nawiedzana przez burze, porywisty wiatr zdaje się wiać bez ustanku, a przyroda poskąpiła i zwierząt, i jadalnych roślin. Powoli więc uczy się życia, choć nie brak mu chwil zwątpienia. Każdy dzień wydaje się podobny do poprzedniego. Mijają miesiące, lata, nie zmienia się nic, poza długością zarostu bohatera. 

Nowości na Netflix: "W ciemność. Star Trek" (1.2.2020)

Dzielna załoga Enterprise musi zmierzyć się z zagrożeniem dla całej Federacji, które, jak się okazuje, ma swoje źródło w jej własnych szeregach. Kapitan Kirk (Chris Pine), mając również prywatne rachunki do wyrównania, dowodzi polowaniem na człowieka będącego jednoosobową bronią masowej zagłady. Droga wiedzie do rozdartego wojną świata, gdzie przyjaźń i lojalność Kirka oraz jego załogi będzie wystawiona na ciężką próbę.

 

Nowości na Netflix: "Skazani na Shawshank" (1.2.2020)

Andy Dufresne (Tim Robbins), dobrze zarabiający bankier z Nowej Anglii, zostaje oskarżony o podwójne zabójstwo - swojej żony i jej kochanka. Uparcie twierdzi, że jest niewinny, ale dzięki niezbitym dowodom zostaje skazany na podwójne dożywocie w więzieniu Shawshank. Shawshank rządzi hipokryta i fanatyk biblijny, naczelnik Norton (Bob Gunton), a wraz z nim sadystyczni strażnicy. Andy już po kilku dniach poznaje brutalną, więzienną rzeczywistość, ale dzięki wrodzonej inteligencji, sprytowi oraz pomocy przyjaciela Ellisa Boyda "Reda" Reddinga (Morgan Freeman) udaje mu się zachować nadzieję, która pozwoli dokonać zemsty.

 

Nowości na Netflix: "Ella i John" (3.2.2020)

Mirren i Sutherland wcielają się w uciekającą parę, która udaje się w niezapomnianą podróż starym RV „Leisure Seeker”. Podróż zaczyna się w Bostonie, jej zwieńczeniem ma być dom Ernesta Hemingway’a w Key West. Podróż jest próbą odnalezienia pasji życia i miłości, która ich łączy, a podróż to niezwykła - pełna przygód i niespodzianek - od samego początku do końca.

Nowości na Netflix: "40 lat minęło" (14.2.2020)

Kontynuacja komedii “Wpadka” – będzie opowiadała o tym co się zmieniło w życiu Pete’a i Debbie. Pete pracuje w biznesie muzycznym, a Debbie zajmuje się domem. Ciągle dochodzi między nimi do kłótni, ale jednocześnie nie mogą bez siebie żyć.

Nowości na Netflix: "Nieposłuszne" (14.2.2020)

Esti jest młodą, przykładną żoną w małej, zamkniętej, żydowskiej społeczności, w której wszyscy się znają i wzajemnie obserwują. Seksualność jest tu poddana sztywnym rygorom, nie ma miejsca na odstępstwo od zasad, a pożądanie to temat tabu. W życiu Esti pojawia się Ronit, jej dawna kochanka i pierwsza miłość. Kiedy namiętność sprzed lat wybucha na nowo, żadna z nich nie zamierza podporządkować się regułom.

Nowości na Netflix: "Ocean's 8" (15.2.2020)

Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni... Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean (Sandra Bullock) zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu. Szczególnie swojej wspólniczki Lou Miller (Cate Blanchett). W ekipie najlepszych z najlepszych znalazły się: jubilerka Amita (Mindy Kaling) i oszustka uliczna Constance (Awkwafina). Dołączyły do nich paserka Tammy (Sarah Paulson), hakerka Nine Ball (Rihanna) oraz projektantka mody Rose (Helena Bonham Carter). Cel to warty około 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik. Podczas imprezy roku — Gala Met, będzie go miała na sobie światowej sławy aktorka Daphne Kluger (Anne Hathaway). Plan wygląda perfekcyjnie, jednak nie ma w nim miejsca na najdrobniejszy błąd. Zwłaszcza jeśli dziewczyny chcą niepostrzeżenie wynieść z gali diamenty warte 150 milionów dolarów… i to na oczach wszystkich zebranych.