Od dawna wiadomo, że Victoria Beckham jest najlepszą reklamą dla swojej marki. Świetnie promuje swoje kolejne kolekcje, które coraz częściej doceniane są również przez krytyków mody, czy inne celebrytki. W ubiegły weekend państwo Beckham wybrali się do Hiszpanii, a powodem tej podróży był ślub znanego piłkarza i przyjaciela Davida. Sergio Ramos poślubił dziennikarkę Pilar Rubio. Wesele było huczne, a świeżo poślubieni małżonkowie wyglądali na bardzo szczęśliwych. Ich moment skradła niestety Victoria, a dokładnie jej stylizacja. 

Stworzenie tej pięknej sukni ślubnej zajęło... aż 10 miesięcy. Było warto! Zobaczcie bajkową kreację znanej influencerki >>

Wnuk Grace Kelly, Louis Ducruet wziął ślub! Zobacz suknię ślubną panny młodej >>

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub! Ceremonia odbyła się kilka miesięcy temu >>

Victoria Beckham przesadziła? Brytyjka wybrała białą sukienkę na ślub znanego piłkarza

Internauci zarzucają Victorii Beckham, że chciała przyćmić Pilar Rubio. W trakcie ślubu, wśród gości, panuje niepisana zasada, że panie nie zakładają niczego w odcieniu bieli. Ta barwa zarezerwowana jest tylko i wyłącznie dla panny młodej. Niestety, Brytyjka złamała ten zakaz! Co ciekawe, niektóre media podają, że na zaproszeniu na ślub widniała informacja, a dokładnie instrukcja, żeby nie zakładać niczego pomarańczowego, czerwonego, zielonego, białego, czy różowego... Zwróciliście uwagę na szpilki projektantki? Są w kolorze ostrej magenty. Victoria Beckham postanowiła złamać prośbę dziennikarki. 

Kreacja Victorii Beckham wydaje się wam znajoma? W tym modelu była widziana również Meghan Markle w marcu 2019 roku.