Za nami kolejny ślub jak z bajki, co więcej, sakramentalne "tak" powiedział kolejny wnuk Grace Kelly. Na początku czerwca w Monako świętowano zaślubiny Charlotte Casiraghi z Dimitrim Rassamem. Córka księżniczki Karoliny z Monako miała aż dwie suknie ślubne - od marek Saint Laurent oraz Chanel. A jak wyglądał kolejny ślub w rodzinie? Tym razem chodzi o syna księżniczki Stefanii i Daniela Ducrueta, byłego ochroniarza arystokratki (para była małżeństwem przez rok, w połowie lat 90.) Kim jest Louis Ducruet?

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub >>

Wnuk Grace Kelly, Louis Ducruet wziął ślub! 

Louis Ducret (znany również jako Ludwik Ducruet) urodził się 26 listopada 1992 roku w Monako. Jak już wspomnieliśmy, arystokrata jest synem Stefanii Grimaldi oraz byłego ochroniarza księżniczki. 26-latek ma młodszą prawie dwa lata siostrę Paulinę Ducruet (jest początkującą modelką) oraz przyrodnią siostrę - Camille Gottlieb (21-latka zasłynęła swoim podobieństwem do babci, czyli Grace Kelly). Jego kuzynami są: Andrea Casiraghi, Charlotte Casiraghi, Pierre Casiraghi, księżniczka Aleksandra Hanowerska oraz dzieci księcia Alberta II (Gabriela Grimaldi, Jacques Grimaldi, a także Aleksander Grimaldi-Coste i Jazmin Grimaldi). 

Wnuk Grace Kelly, Louis Ducret poślubił swoją wieloletnią partnerkę Marie Chevallier (para poznała się na studiach, w tym roku obchodziła 7-lecie związku). Ślub cywilny odbył się 26 lipca w ogrodach książęcego pałacu, a dzień później goście zostali zaproszeni na ceremonię w monakijskiej Katedrze św. Mikołaja (budynek pochodzi z końca XIX wieku, pochowano w niej Grace Kelly i księcia Rainiera III). Podczas pierwszej uroczystości panna młoda miała na sobie nie suknię ślubną, a kombinezon od marki Rosa Clará. Dopiero w kościele Marie wystąpiła w tradycyjnym stroju, czyli w kreacji marki Atelier Boisanger. Firma ujawniła, że praca nad suknią zajęła ponad 300 godzin, a nad projektem czuwała również siostra pana młodego, czyli wspomniana już Paulina Ducruet. Na wesele Chevallier wybrała suknię od Rosa Clará. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rosa Clará (@rosa_clara) Lip 27, 2019 o 3:34 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Atelier Boisanger (@atelierboisanger) Lip 27, 2019 o 7:20 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rosa Clará (@rosa_clara) Lip 28, 2019 o 4:30 PDT