"The Crown": 3. sezon - data premiery i nowa obsada

Jeszcze miesiąc temu pisaliśmy o tym, że platforma Netflix potwierdziła premierę nowego sezonu "The Crown" - jako datę premiery wybrała 17 listopada tego roku (poprzednie sezony pokazane zostały o podobnej porze - w grudniu 2017 i listopadzie 2016 r.). Wraz z nowym sezonem będą nas czekać spore zmiany w produkcji. Tym razem akcja "The Crown" będzie rogrywać się w latach 1964-1977. W związku z tym w nowych odcinkach zobaczymy inną ekipę aktorską - twórca serialu, Peter Morgan, zdecydował się zmienić odtwórcw kluczowych ról, ponieważ akcja serialu będzie działa się z przesunięciem czasowym około trzydziestu lat. To właśnie dlatego Elżbietę, odgrywaną do tej pory przez fenomenalną Claire Foy, odtworzy tym razem Olivia Colman, a księciem Filipem zostanie Tobias Menzies. 

The Crown 4: Emma Corrin jak księżna Diana. Mamy nowe zdjęcia z planu serialu Netflix >>

The Crown 4: jak wygląda serialowa księżna Diana? Są już pierwsze zdjęcia z planu produkcji Netflix >>

W nowym "The Crown" na Netflix wystąpią: laureatka Oscara Olivia Colman (jako Królowa Elżbieta II), Tobias Menzies (jako Książę Filip), Helena Bonham Carter (jako Księżniczka Małgorzata), Ben Daniels (jako Tony Armstrong-Jones), Josh O'Connor (w roli Księcia Karola), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Marion Bailey (Królowa Matka) i Jason Watkins (Premier Wielkiej Brytanii - Harold Wilson).

"The Crown 3": trailer

Jesteście ciekawi, jak aktorzy poradzą sobie w nowym sezonie serialu i dokąd tym razem zaprowadzi nas fabuła? Na premierę musimy jeszcze poczekać około dwóch miesięcy, ale w sieci pojawił się już zwiastun "The Crown 3". Platforma streamingowa postanowiła opublikować zapowiedź na swoim Instagramie i wideo podpisała błyskotliwie: "Zapraszamy na herbatkę u *nowej* królowej. The Crown S3 - 17 listopada". W trailerze możemy zobaczyć m.in. właśnie "nową" królową, czyli Olivię Colman.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl) Wrz 20, 2019 o 6:17 PDT

Już te kilka sekund wystarczyło, by nowy "The Crown" nas zaintrygował - nie możemy się doczekać 3. sezonu. Jedno jest pewne: kostiumy i Elżbieta będą niesamowite.