Chociaż tatuaż to pamiątka na całe życie, w tej dziedzinie trendy cały czas się zmieniają. Ostatnio bardzo modne są tatuaże imitujące konstelacje gwiazd lub tak zwane helix tattoos na tyłach uszu. Coraz częściej robimy "dziary" w nietypowych miejscach - pod pachą, na skórkach przed paznokciem lub stopie. Inspirują nas stare rysunki roślin i zwierząt czy kolory malowane jak akwarelą. 

Nie mamy wątpliwości, że najpopularniejsze są czarne, minimalistyczne tatuaże. Jednak nie wszyscy się na nie decydują z powodu pracy, albo tego, że szybko się znudzą. Nie warto robić tatuażu po to, by niedługo potem go usunąć. Oba zabiegi są zbyt bolesne!

Tatuaż wykonany białym tuszem to świetna alternatywa dla tradycyjnej metody. Żeby go zobaczyć, trzeba mocno się przyjrzeć.

"Niewidzialne" tatuaże to pomysł, który już przypadł do gustu gwiazdom. Ma go Kendall Jenner czy Cara Delevingne - taki znak na ciele nie przeszkadza w modelingu! Metodą można zrobić każdy napis i wzór. To intymny znak na ciele, o którym wie tylko właściciel i wtajemniczone osoby. Odważyłybyście się na taki tattoo?