Wirtualne targi vintage - ELLE Vintage Market - już niedługo

Już w piątek ruszają pierwsze wirtualne targi vintage - ELLE Vintage Market i będą odbywać się na naszym Instagramie. Uwielbiacie perełki z drugiej ręki i chcecie uzupełnić swoją szafę o prawdziwie wyjątkowe rzeczy? Śledźcie nasze Stories 11-12 września i polujcie na najlepsze z nich. Możemy zdradzić, że asortyment vintage shopów, które biorą udział w wydarzeniu, Was zachwyci: spodziewajcie się prawdziwego vintage z poprzednich dekad i archiwalnych kolekcji słynnych domów mody.

Jak kupować podczas ELLE Vintage Market?

1. Przewijajcie w prawo nasze Stories, aby poznać sklepy i zobaczyć, co można dziś upolować.
2. Podoba Wam się coś? Po prostu zróbcie swipe up.
3. Zostaniecie przeniesieni na stronę lub Instagram, gdzie możecie dokończyć swój zakup.

Najlepsze sklepy vintage w Paryżu i w Nowym Jorku. Modelka Julia Banaś poleca swoje ulubione adresy>>

Pamiętajcie, że vintage jest tylko w pojedynczych egzemplarzach, więc lepiej nie zwlekać! PS W sobotę odbędzie się też chitchat makeup w wersji live i w klimacie vintage z Marzeną Pokrzywińską, współzałożycielką Vintage Unit.

ELLE Vintage Market: wystawcy

Poniżej znajdziecie listę vintage shopów, które biorą udział w wirtualnych targach mody vintage.

New in Store @newinstore.komis

Odessa @odessavintage

Maryja @maryjavintage 

au revwear @aurev.shop  

Pyskaty Zamsz @pyskatyzamsz

Mademoiselle Joséphine @mademoisellejosephine.boutique 

Obcy w mojej szafie @obcywmojejszafie     

Klamoty @klamoty

Ventimiglia Vintage @ventimigliavintage

W ramach ELLE Vintage Market na chwilę przeniesiemy się także do świata beauty. Nie będzie to świat odległy, bo partnerem wydarzenia jest Annabelle Minerals (@annabelleminerals_pl), ekologiczna, wierna idei less waste, marka tworząca mineralne kosmetyki o właściwościach pielęgnujących. 

Przyświeca nam idea życia w zgodzie z naturą. Nasze produkty zaspokajają potrzeby wegetarian oraz wegan. Jesteśmy z Polski i produkujemy w Polsce. Produkty Annabelle Minerals to kosmetyki, których same chcemy używać i których używamy.

Razem z Annabelle Minerals i Marzeną Pokrzywińską już w sobotę 12 września o 11:00 spotkamy się z Wami podczas transmisji live. Przygotujemy makijaż w stylu vintage, porozmawiamy o kosmetykach mineralnych i naszych urodowych przyzwyczajeniach. 

Dodatkowo, dla każdego uczestnika naszych targów marka Annabelle Minerals przygotowała niespodziankę! Rabat -10% na zakupy ze specjalnym kodem będziecie aktywny do poniedziałku 14.09, do końca dnia (udostępnimy go podczas ELLE Vintage Market na naszym Instagramie). Do zobaczenia w piątek!