Arket, COS i &Other Stories na jednej platformie sprzedażowej

Obecność COSArketWeekday i &Other Stories na jednej platformie sprzedażowej to wspaniała wiadomość  dla wszystkich minimalistek i miłośniczek skandynawskiego stylu. Topowe marki należące do grupy H&M od lat cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju, ale do tej pory część z nich była dostępna stacjonarnie lub w anglojęzycznych sklepach internetowych. Szwedzki koncern wprowadził jednak duże ułatwienie i produkty tych brandów pojawiły się właśnie w jednym miejscu – w sklepie internetowym H&M.  

Ubrania i dodatki oferowane przez marki COS, Arket, &Other Stories oraz Weekday możesz kupić online na polskiej stronie internetowej hm.com oraz poprzez aplikację mobilną H&M. Znajdziesz je w dedykowanej podkategorii o nazwie &Brands. Każda marka ma swoją osobną zakładkę umożliwiającą łatwy dostęp do pełnej oferty konkretnego brandu. W asortymencie są produkty z kolekcji damskich, męskich i dziecięcych. 

To, co przyciągnie klientów to również bezpłatna dostawa oraz zwroty dla Klubowiczów Premium i dla Klubowiczów H&M za zakupy powyżej 170 zł, a także system odroczonych płatności Klarna. Czas dostawy produktów przewidywany przez sprzedawcę online to 2-3 dni robocze. 

ARKET otwiera pierwszy sklep stacjonarny w Polsce

To kolejny krok grupy H&M do rozszerzenia asortyment swoich marek w Polsce. Kilka tygodni temu szwedzki koncern ogłosił otwarcie na naszym rynku pierwszego sklepu stacjonarnego jednego z flagowych brandów grupy. ARKET zadebiutuje w Polsce jeszcze w 2024 roku, a na lokalizację wybrano Warszawę. Czekamy z niecierpliwością!