Redaktorki mody i dziewczyny z branży od dawna cenią sobie ARKET za niezrównany stosunek jakości do ceny - dla kogoś, kto ma kocha klasyki i/lub estetykę quiet luxury ta sieciówka jest ulubionym miejscem do kompletowania garderoby na nowy sezon. Do tej pory na świecie są już 33 sklepy ARKET, a w 2024 roku marka otworzy się też m.in. w Mediolanie i Seulu.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc ogłosić zbliżające się otwarcie naszego flagowego sklepu ARKET w Polsce i z niecierpliwością czekamy na spotkanie twarzą w twarz z naszymi polskimi klientami", mówi dyrektor zarządzająca ARKET, Pernilla Wohlfahrt.

ARKET w Warszawie

Pierwszy sklep ARKET w Warszawie powstanie na pierwszym piętrze galerii Westfield Arkadia, znajdującej się przy al. Jana Pawła II 82. Dokładna data otwarcia nie została jeszcze ujawniona, ale na pewno odbędzie się to jeszcze w tym roku - o szczegółach będziemy informować was na bieżąco. Flagowy sklep będzie miał w swojej ofercie kolekcje ready-to-wear dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także artykuły wyposażenia wnętrz dla domu. 

O marce ARKET

Filozofia projektowania ARKET czerpie z nordyckiego ruchu modernistycznego, kładąc nacisk na funkcjonalność, przystępną cenę i dostępność. Produkty marki są tworzone z myślą o długowieczności, zgodnie ze zrównoważonym podejściem do mody, które ma na celu pozostawienie mniejszego śladu środowiskowego.