Fabuła filmu "Mickey 17" 

Film opowie o przeznaczonym na stracenie członku załogi kolonizatorów lodowej planety Nifheim, który nie pozwoli na bycie zastąpionym przez kolejnego klona. Tytułowy Mickey jest jednorazowym pracownikiem, którego wzywają zawsze gdy misja okazuje się niebezpieczna i zagrażająca życiu. Po śmierci jednego Mickeya, zostaje on sklonowany z nienaruszoną warstwą większości wspomnień. Po sześciu zgonach bohater zaczyna rozumieć jaki jest charakter jego pracy i zaczyna się buntować.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse po raz pierwszy razem! Para oficjalnie zadebiutowała na pokazie Diora w Egipcie

O filmie "Mickey 17"

Film powstał na podstawie powieści Edwarda Ashtona wydanej w 2022 roku. Ekranizacja ma czerpać inspirację z utworu literackiego, ale ostateczna wersja ma się różnić od oryginału. Prace na planie filmowym ruszyły w sierpniu i zakończą się w grudniu 2023 roku. W obsadzie filmu zobaczymy również Toni Collette, Stevena Yeun, Marka Ruffalo i Naomi Ackie. Wytwórnia Warner Bros. Pictures opublikowała właśnie pierwszy teaser filmu oraz informację o premierze. Na nią musimy jeszcze poczekać, produkcję zobaczymy w kinach dopiero 29 marca 2024.

Robert Pattinson zagra w sequelu "Batmana"

"Mickey 17" to najnowsze dzieło science-fiction koreańskiego reżysera twórcy nagradzanego "Parasite". Joon-ho Bonga zdobył uznanie w branży filmowej zdobywając Złoty Glob, Złotą Palmę w Cannes, a także czterech Oscarów (za Najlepszy film, dla Najlepszego reżysera, za Najlepszy scenariusz oryginalny oraz za Najlepszy film międzynarodowy).