Z tego produktu korzystają już modelka Julia Bijoch i influencerka Karolina Gliniecka, znana jako Charlize Mystery, które podkreślają swój kolor farbowaniem, a mimo to mają miękkie, lśniące i odżywione włosy. "W dzisiejszym pędzącym świecie świadomy wybór jest dla mnie wyjątkowo ważny, dlatego staram się utrzymywać balans między praca a życiem prywatnym. To samo dotyczy koloryzacji włosów. Chcę mieć pewność, że za produktem, który wybieram stoi absolutnie najlepsza technologia" przyznaje Charlize, a Julia dodaje: "W pracy modelki muszę być gotowa na częste zmiany fryzury, dlatego tak bardzo mi zależy na zdrowych włosach. Na szczęście znalazłam produkt, który zapewnia im piękny kolor i świetną kondycję".

W Koleston Perfect z ME+TM od Wella kluczowe są dwa benefity: świadomość składników i mniejsze zniszczenie włosów.  

To zupełnie nowa technologia, która pozwala na uzyskanie pięknego, żywego koloru, bez ryzyka zniszczenia włosów. Nowość od Wella Professionals ma jednak szansę zapoczątkować rewolucję w dziedzinie koloryzacji i sprawić, że chętniej będziemy wybierać się do fryzjera z zamiarem zmiany koloru włosów. "Nowy Koleston Perfect to bardziej kremowa konsystencja i lepsza aplikacja. Gwarantuje odcień, które chcę uzyskać, bez ryzyka zniszczenia włosów" podkreśla stylista Michał Bielecki.

Jak działa Koleston Perfect? 

Nowe technologie dotarły także do branży fryzjerskiej, dlatego Koleston Perfect z ME+ wykorzystuje dwie z nich: Pure Balance TechnologyTM i ME+TM, które pozwalają uzyskać żywe, intensywne kolory i zmniejszają ryzyko uszkodzenia. Dodatkowo, technologia ME+TM zmniejsza ryzyko wystąpienia nowej alergii na farbę. Co dokładnie kryje się pod tymi tajemniczymi nazwami? Pure Balance TechnologyTM jest technologią, która powstała po to, by minimalizować powstawanie wolnych rodników podczas formowania się koloru (to właśnie one są główną przyczyną uszkodzeń włosów) poprzez dezaktywację zanieczyszczeń, takich jak metale. Technologia ME+TM ma z kolei zastąpić uczulające PPD i PTD, które od ponad 130 lat są głównym składnikiem trwałych farb do włosów i może nawet sześćdziesięciokrotnie zmniejszyć ryzyko alergii.

Ich powstanie to efekt ponad siedmiu lat badań i kilku tysięcy przebadanych formuł, dzięki czemu kolor jest bardziej jednolity, błyszczący i ma naturalną głębię. Nowy Koleston Perfect z ME+ ma także szeroką gamę kolorów: naturalne, brązy, czerwienie i blondy.

Koloryzację Koleston Perfect od Wella Professionals znajdziecie w salonach z logo Color Master.