Dzięki inteligentnej regulacji temperatury i najnowszej technologii nanoe™ MOISTURE+ i Mineral, urządzenie jest prawdziwym sprzymierzeńcem w codziennej pielęgnacji. Opracowane przez ekspertów Panasonic, innowacyjne rozwiązanie pomaga głęboko nawilżać i zmiękczać włosy oraz zapewnia pielęgnację skóry głowy i twarzy. Dodatkowo, nowa technologia minimalizuje uszkodzenia spowodowane tarciem podczas szczotkowania. Efekt? Obdarowana nią kobieta na co dzień będzie cieszyć się zdrowymi, gładkimi i lśniącymi włosami, niczym po wyjściu z salonu urody.

Technologia pielęgnacji dla gładkich włosów 

Nowa suszarka EH-NA0J została wyposażona w inteligentne czujniki, które pozwalają uniknąć nadmiernego ciepła, utrzymując temperaturę powietrza na poziomie najlepszym dla suszenia włosów. Dodatkowo, mechanizm wentylacji w nowym modelu został zmodyfikowany tak, aby przepływ powietrza wewnątrz korpusu był jeszcze lepszy, gwarantując tym samym szybsze suszenie. Kolejnym elementem, którym może się poszczycić nowość od Panasonic, są aż cztery tryby pielęgnacji – naprzemienna temperatura, pielęgnacja skóry głowy, pielęgnacja końcówek włosów oraz skóry twarzy. Tym, co zasługuje na równie dużą uwagę, jest wyjątkowy design EH-NA0J. Minimalistyczna, kompaktowa konstrukcja jest nie tylko bardzo praktyczna (dysza nanoe™ jest bliżej włosów), ale także zachwyca swoją ponadczasową estetyką.

Czym jest technologia NANOE™?

Nanoe™, technologia opracowana przez Panasonic, to innowacyjne rozwiązanie, które ma za zadanie nawilżyć nie tylko włosy, ale również skórę głowy i twarzy.
Nanoe™ to ultradrobne, niewidzialne cząsteczki wody, które zawierają 1000 razy więcej wilgoci niż zwykłe jony ujemne, co umożliwia im przenikanie przez otwory w łusce włosa. Po przeniknięciu do jego osłonki, napinają ją i wzmacniają, co skutkuje zdrowszymi włosami o większej elastyczności, połysku i blasku oraz redukcją ryzyka puszenia i elektryzowania.

NANOE™ MOISTURE+ I MINERAL

W najnowszej suszarce od Panasonic zastosowano ulepszoną technologię nanoe™ - nanoe™ MOISTURE+ i Mineral, która generuje aż 1800% nawilżenia i zapewnia nawilżenie włosów 1,9 razy większe w porównaniu z nanoe™, dzięki czemu EH-NA0J staje się niezastąpionym sprzymierzeńcem w walce o piękne, gładkie i zdrowo wyglądające włosy.