Nie ma w tym nic dziwnego. Po popularności trenerów personalnych, dietetyków i doradców w innych dziedzinach życia, potrzeba konsultanta staje się czymś oczywistym również w świecie beauty. Nie chcemy już prosić sporadycznie o radę w perfumerii czy sklepie z kosmetykami - chcemy, żeby indywidualny doradca ds. piękna pomagał nam zdecydowanie częściej. 

Dlaczego? Bo dzięki przyjemnej rozmowie, na której można poczuć się jak na spotkaniu z koleżanką, przejrzy nas na wylot i pomoże nam wybrać kosmetyki, których faktycznie potrzebujemy oraz na które możemy sobie pozwolić. 

Konsultacja z ekspertem pomoże uniknąć wielu problemów: od przepchanej kosmetyczki, po niedopasowane do naszej skóry produkty. Dzięki takiemu spotkaniu wybierzemy tylko to, co dla nas najlepsze. 

Jak skorzystać z usługi doradcy kosmetycznego?

Marka Mary Kay przekonuje, że jest to bardzo proste i przedstawia swoje Doradczynie ds. piękna. Spotkasz je w całej Polsce, a w tej edycji konkursu w miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Opole, Szczecin i Przemyśl (dojadą oczywiście do wygranych dziewczyn, które mieszkają w okolicach tych miast). Jakie kosmetyki uwielbiają, w czym Ci pomogą i kim są? „Podpowiadam kobietom jak dbać o siebie, zrobić super makijaż i uwierzyć we własne siły” przyznaje Ela Kursa-Leder przyznaje Ela Kursa-Leder, która od 13 lat współpracuje z Mary Kay. "Pokazuję proste rozwiązania na efektowny, indywidualnie dopasowany makijaż, którego wykonanie nie zajmuje więcej niż 15 minut. Jeśli poszukujesz prawdziwego piękna, chcesz podkreślić swoją urodę i nabrać pewności, mam dla Ciebie wyjątkowy serwis" opowiada z kolei Doradca Piękna Marta Chowańska, którą spotkacie we Wrocławiu. Sylwetki wszystkich ekspertek znajdziesz w naszej galerii.

Chcesz je poznać? Wystarczy, że wypełnisz krótką ankietę i weźmiesz udział w konkursie - do wygrania jest bezpłatne spotkanie z ekspertką i fantastyczny produkt Mary Kay. Krótki "urodowy wywiad" znajdziesz na końcu artykułu.

Zapraszamy do udziału dziewczyny, które nie mają jeszcze swojej Konsultantki Mary Kay. I jeszcze garść informacji: Wybrane uczestniczki dostaną maila z indywidualną wiadomością od marki. Twój numer telefonu zostanie przekazany konsultantce, żeby mogła się z Tobą skontaktować, a marka Mary Kay może wykorzystywać wypowiedzi z ankiety wynikowej. Pamiętaj, że jeśli zapisujesz się na spotkanie (możesz na nie zabrać koleżankę/mamę/siostrę), musisz mieć czas dla konsultantki. Po konsultacji będzie czekał na Ciebie prezent - produkt o wartości 245 zł i taki sam dla Twojej koleżanki, oczywiście jeśli weźmiesz ją ze sobą.