Nowa kolekcja COS sfotografowana przez Sonię Szóstak

"Wykonane z luksusowych tkanin i materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł, są zimowymi bohaterami garderoby. Od ciepłych warstwowych ubrań do ponadczasowych płaszczy, otul siebie w naszej kolekcji" czytamy w informacji prasowej o nowej kolekcji COS, która za główny cel stawia sobie funkcjonalność. Mamy tutaj, w bardzo dużym, ale opisowym skrócie: ponadczasowy styl, warstwy, odzież wierzchnią, nowe akcesoria, skórę, wysokiej jakości materiały, pikowane tkaniny, pluszowe tekstury i buty w skandynawskim stylu. Zostały one wykonane z luksusowych tkanin i materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł.

7 modnych rzeczy, które tworzą wyjątkowy styl skandynawskich it-girls. Będziecie chciały nosić je na okrągło przez cały rok>>

W kolekcji znalazły się między innymi skórzane mule 650, wełniany wiązany płaszcz, oversize'owa torba z recyklingu, sukienka koszulowa czy długa pikowana kamizelka.

Paleta barw? Spokojna i opanowana - czerń, granat, biel, szarości, modny w tym sezonie kremowy, brąz, złoto, srebro, beż, róż, zieleń i rozbielony pomarańcz. "Wrap Up in Timeless Textures" z metką COS miała okazję sfotografować w tym sezonie utalentowana polska artystka, Sonia Szóstak. Modele Kerolyn Soares i Fernando Cabral, wystylizowani przez Clare Richardson, pozują na oszczędnym i monogromatycznym tle (widzimy tutaj jedynie skórzany fotel vintage, lustrzaną podłogę, beton, białe ściany i miękkie obicia scenografii). 

Popularna sieciówka stworzyła kolekcję maseczek ochronnych. "Nieodzowne akcesorium w nowej normalności">>

Zdjęcia z nowej kampanii COS, za które odpowiada fotografka Sonia Szóstak, możecie obejrzeć w naszej galerii.