Co znalazło się w kolekcji Victoria Beckham x Mango?

Kolekcja obejmuje nienagannie skrojone garnitury, wszechstronne sukienki i luksusowe dzianiny, a także nadające się do noszenia na co dzień torby, akcesoria i buty. Dla Mango, które w tym roku obchodzi 40-lecie istnienia, to ważny kamień milowy.

Victoria Beckham opisała kolekcję jako "zmysłową, przemyślaną i kobiecą" i dodała, że jej celem we współpracy z Mango było "przemówienie do szerszej publiczności w sposób, który jest odpowiedni dla mojej marki i zachowuje moją estetykę" i DNA. "Jestem bardzo dumna z tego, co razem stworzyliśmy. Połączenie obu marek i wykorzystanie naszej fachowej wiedzy jest bardzo nowoczesne i byłam pod wrażeniem poziomu wykonania, dbałości o szczegóły i savoir-faire zespołów Mango" - powiedziała Beckham na łamach dziennika WWD. Sieć dodała, że przy projektowaniu kolekcji ściśle współpracowano z Beckham i jej zespołem i "odzwierciedla ona jej styl w bardzo wierny sposób".

Inspiracje francuskim kinem i Jane Birkin

Chociaż kolekcja nie trafiła jeszcze na stronę internetową ani do sklepów stacjonarnych, dziennik WWD opublikował dzisiaj sneak peek ze zdjęciami zapowiadającymi kolekcję. Można się w nim dopatrzyć romantycznej sukienki typu slip dress i białego minimalistycznego garnituru w stylu tych, które Beckham nosi na co dzień. Jak podaje WWD, projektantka postanowiła stworzyć "świadomą, nowoczesną garderobę, idealną na letnie miesiące. Jest w niej odrobina bezczelności, ale jest też bardzo poukładana. Zainspirował mnie kultowy francuski film "La Piscine", a dokładniej postać i swoboda Jane Birkin. Ona stawia na naturalne piękno, jest bardzo kobieca i ma prawdziwe poczucie wolności".

Opisała paletę kolorów jako "stonowaną, bardzo skoncentrowaną i zrelaksowaną, z wyspiarskimi odcieniami nadającymi prostej letniej elegancji". Jej ulubione projekty to przede wszystkim sukienki-halki i garnitury. "Zawsze bawiłam się zarówno kobiecością, jak i męskością i chcę zaoferować damską garderobę, która jest wszechstronna i łatwa do noszenia" - dodała.

Chociaż ceny są wyższe niż zwykłe oferty Mango - są w końcu opatrzone logiem Victorii Beckham - marka zapewnia klientów, że każdy element odzwierciedla wyjątkową jakość zarówno pod względem tkaniny, jak i uwagi do szczegółów. Z tego, co widać na stronie, projektantka dowiozła swoje obietnice.


Zobaczcie nasze ulubione rzeczy z kolekcji: