Jak zrobić maseczkę higieniczną? Oto prosty sposób na uszycie maski ochronnej przeciw koronawirusowi>>

"Nowa normalność oznacza, że w naszym codziennym życiu stały się nieodzowne pewne nowe elementy, takie jak maseczki. Właśnie dlatego włączyliśmy te akcesoria do naszej kolekcji: atestowane maseczki o wysokim stopniu filtracji, certyfikowane przez AITEX. Są dostępne w różnych wzorach i kolorach" czytamy w informacji prasowej hiszpańskiej sieciówki, która zapowiada nowości w swoich sklepach. Od teraz można w nich kupić maseczki na twarz dla kobiet, mężczyzn, dziewczynek i chłopców, które nie tylko różnią się od siebie kolorystyką czy wzorami, ale też mają różne rozmiary. Co istotne, każdy z modeli dostępnych w Mango ma posiadać wspomniane wcześniej filtry z atestami i certyfikaty AITEX. 

Maseczki z Mango są wielokrotnego użytku i można je kupić w zestawach (po dwie w jednym opakowaniu) za 49,99 zł. Wybór jest bardzo szeroki - zwierzęce printy, wzór paisley, groszki, tie-dye, kratka vichy, kwietne łączki, a także maski w jednolitym kolorze (m.in. koral, brąz, szary). Można nawet odnieść wrażenie, że marce zależało na tym, by ich nowe niestandardowe "dodatki" odpowiadały na obecne trendy i świetnie pasowały do nowych kolekcji z metką hiszpańskiej sieciówki.

Gdzie kupić maseczki wielorazowe? Oto sprawdzone adresy, pod którymi zamówicie maski ochronne>>

Według zaleceń marki taką maseczkę ochronną można prać do dziesięciu razy. Jest nieodpowiednia do zastosowań medycznych lub chirurgicznych. Jej przepuszczalność powietrza to 60%, a skuteczność filtracji - 90%. Kilka z nich możecie obejrzeć w naszej galerii.

Wyprzedaż Zara 2020: wiemy, co zostało przecenione w specjalnej zakładce. Oto 10 rzeczy, które warto kupić>>