Wyselekcjonowane marki kosmetyków i nie tylko…

W ofercie Topestetic znajdziemy ponad 180 wyselekcjonowanych marek kosmetyków. Coś dla siebie znajdą zarówno fanki pielęgnacji naturalnej i wegańskiej, jak również osoby poszukujące formuł dostępnych w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej i salonach SPA. Co więcej, Topestetic oferuje również suplementy diety oraz akcesoria kosmetyczne umożliwiające kompleksowe i holistyczne dbanie o skórę. Wśród marek, o których warto wspomnieć, w Topestetic znajdziemy między innymi takich producentów, jak Jan Marini, Biologique Recherche, Medik8, Sesderma, Paula’s Choice, Dermaquest, Image Skincare, Mesoestetic, Thalgo, Bioxidea, Health Labs Care, PCA Skin czy John Masters Organics, Veoli Botanica, A.Florence Skincare, Mokosh i Resibo.

Ekspresowa, bezpłatna dostawa 

Zależy Wam na czasie i nie chcecie płacić za dostawę? W takim razie wchodząc na stronę Topestetic, znajdziecie się pod dobrym adresem. To, jak sprawnie realizowane są przesyłki zachwyca chyba większość osób, o czym świadczą regularnie publikowane relacje zadowolonych Klientek na Instagramie oraz opinie w sieci. 

Opinie zadowolonych Klientów

Skoro już mowa o opiniach, to warto wspomnieć także o tym, że Topestetic wyróżnia się na tym tle spośród innych sklepów online. Możecie sprawdzić sami, wchodząc do serwisów takich jak Ceneo lub Opineo.

Bezpłatne porady kosmetologa

W sklepie Topestetic główną rolę odgrywa indywidualne podejście do pielęgnacji każdej skóry. Dlatego właśnie możecie skorzystać z całkowicie bezpłatnej i niezobowiązującej porady kosmetologa. Specjalistki sklepu Topestetic po przeprowadzeniu potrzebnego wywiadu, pomogą dobrać Wam kosmetyki najlepiej odpowiadające na potrzeby Waszej skóry oraz preferencje dotyczące konsystencji czy zapachu. Jak skorzystać z takiej konsultacji? Wystarczy wejść na stronę Topestetic i napisać na czacie lub poprosić o poradę mailową lub telefoniczną. 

Ciągła edukacja w zakresie pielęgnacji

Sklep Topestetic przywiązuje także dużą wagę do świadomej pielęgnacji pod kątem edukacyjnym. Warto więc śledzić ich social media oraz artykuły na blogu www.kosmetyki.pl. Dowiecie się z nich wielu cennych rzeczy dotyczących skóry oraz składów kosmetyków!

Gabinet Topestetic na warszawskim Wilanowie

Jeśli marzy Wam się, aby przyjść do sklepu i na żywo porozmawiać ze specjalistkami na temat swojej skóry, to idealnie się składa. Na warszawskim Wilanowie dostępny jest gabinet Topestetic, gdzie można odebrać zamówienie, skorzystać z konsultacji kosmetologa oraz umówić się na zabieg z wykorzystaniem kosmetyków francuskiej marki Biologique Recherche.

Trudno o lepszą obsługę Klienta, a także szerszą ofertę pielęgnacyjną niż ta, którą oferuje sklep Topestetic. Jeśli jeszcze nie znacie tego sklepu online z kosmetykami, to koniecznie przeczytajcie o nim opinie i dołączcie do grupy zadowolonych Klientów. Naszym zdaniem warto poznać ten adres bliżej!