Nadciąga Wilczy Księżyc. Choć ta faza brzmi groźnie, dla większości będzie pozytywnym przeżyciem. Już 25 stycznia Luna wkroczy do znaku Lwa związanego z przyjemnością i zabawą. Znaki zodiaku najbardziej dotknięte styczniową pełnią poczują inspirację do zajęcia się pasjami przynoszącymi im największą radość. Pełnia Księżyca to w astrologii moment, w którym trzeba odpuścić to, co nas powstrzymuje. Dodatkowo 20 stycznia Pluton wkroczy do Wodnika, otwierając możliwość przemian zmieniających życie.

Oto 4 znaki zodiaku najbardziej narażone na wpływy pełni Wilka:

BYK

Ta pełnia Księżyca może być dla Ciebie wyjątkowo osobista. Zainspiruje Cię do przejęcia kontroli i naprawienia sytuacji związanej z Twoją rodziną. Być może zechcesz spędzić czas z ludźmi, z którymi czujesz się "jak w domu", lub zaplanować remont. Wiedz, że ta faza będzie pocieszająca i zachęci Cię do relaksu w zaciszu. Wycofaj się do swojej bezpiecznej przestrzeni. Spróbuj znaleźć ujście dla emocji w rutynie. Podejmij świadome, przemyślane decyzje dotyczące Twojego miejsca zamieszkania. 

LEW

Ta pełnia Księżyca doda Ci sił i ujawni Twoje mocne strony. Będzie niezwykle wzmacniającym przeżyciem, który przygotuje Cię na nadchodzące zmiany. Wpuść do swojego życia powiew świeżości. Otwórz się na nowe szanse. Za nic nie przepraszaj, jeśli uczciwie podążasz za głosem swojego serca. Styczniowa pełnia Wilczego Księżyca służy skupieniu się na prostych przyjemnościach. Ciesz się chwilą i odpuść poczucie kontroli. Zaufaj, że Wszechświat chce dla Ciebie dobrze.

SKORPION

Styczniowa pełnia Wilczego Księżyca jest Twoją okazją do olśnienia w pracy. Skup się na karierze, a przyjmiesz pochwałę za dobrze wykonany projekt. To pracowita faza, którą wzmocni energia innowacyjnego Wodnika. Nie trać z oczu nowych szans na rozwój i rozpocznij pracę z dziennikiem manifestacji. Ponieważ 2024 rok to 8 rok numerologiczny, każdy wysiłek, jaki włożysz w swoje pasje na pewno się opłaci. 

WODNIK

Pełnia Księżyca w Lwie otworzy Twoje serce. Nie bój się porzucić swoich zahamowań w sferze miłości. Ta faza przyniesie dawkę radosnej energii, szczególnie jeśli chodzi o sprawy romantyczne. Alternatywnie, w tym czasie warto pogłębić swoje więzi z przyjaciółmi. To wyjątkowy czas w miesiącu, w którym powinnaś celebrować relacje. Wyjdź do ludzi. Nawiąż nowe kontakty. Nie wiesz, dokąd zaprowadzą Cię przypadkowe rozmowy.