Temperatury na zewnątrz mogą spadać, ale kosmiczna energia 2024 roku już podgrzewa atmosferę. Oliwy do ognia doleje styczniowa pełnia Księżyca. Doda odwagi i rzuci światło na sfery życia, w których nie jesteśmy autentyczni. Wilczy Księżyc to nazwa, jaką nasi przodkowie określali tę zimową fazę. Kojarzyli styczeń z czasem, gdy głodne wilki nieustannie "wyły do księżyca".  Kręciły się blisko wsi, budząc grozę swoją obecnością. Tej pełni towarzyszyć będzie zodiakalny Lew. Pora głośno zaryczeć do tarczy Luny i powiedzieć jej wszystko, co leży Ci na sercu. 

Pełnia Księżyca w styczniu 2024

Nasz Wilczy księżyc wzrasta z każdym dniem, by 25 stycznia 2024 zaświecić na niebie w całej okazałości. Jego blask rozjaśni nam drogę w kierunku celów obranych na ten rok. Wreszcie uwolnimy się z sideł wszystkiego, co obniża naszą pewność siebie. Płomienny Lew za chwilę opanuje nasze wnętrza. Lwem rządzi Słońce, dlatego kot zodiaku jest kreatywny i pełen motywacji. Nie boi się mówić na głos swojej prawdy. Włada piątym domem astrologicznym odpowiedzialnym za zabawę, romans, ekspresję artystyczną oraz dzieci. Uczy nas bycia dumnymi z siebie i pewnymi tego, co nasz czeka.

W pełni Wilka zaufaj swoim pierwotnym instynktom. To one poprowadzą Cię ku prawdzie.

Wilczy Księżyc podsyci nasz wewnętrzny ogień, nawet gdy świat zewnętrzny jest zimny, a zasoby mocno ograniczone. Jeśli wypełnimy ten czas swoimi pasjami, przyciągniemy do życia radość i obfitość. Wibracja pełni w Lwie naładuje nasze baterie na resztę zimy.

Księżyc w Lwie, znaku ognia

W pełni w Lwie poczujesz się wezwana, żeby zrobić coś ważnego. Ponieważ w tej chwili żadna planeta nie znajduje się w retrogradacji, kosmos wspiera Twoje działania i pozwala Ci kroczyć naprzód. Nie bój się. Cokolwiek postanowisz, masz wsparcie Wszechświata. To nie jest czas na to, aby się powstrzymywać. Nakarm swój wewnętrzny ogień. 

Duchowa praca z energią Luny

Oto faza, w której należy otworzyć swój umysł na głębsze prawdy. Pozwól sobie przyjąć nową perspektywę. Wraz ze zmianą perspektywy możesz zechcieć wcielić w życie pozytywną metamorfozę lub podejść do swoich spraw w innowacyjny sposób. Pełnia w Lwie da Ci siłę, aby podjąć odważną decyzję czy działanie dotyczące Twojej przyszłości. 

Ćwiczenie na pełnię Księżyca w Lwie

Pierwsza pełnia księżyca w 2024 roku to również świetny czas, aby zastanowić się, jak zaprowadzić więcej równowagi w swoim życiu. Wykonaj krótkie ćwiczenie. Dokończ w dzienniku zdanie: „Pod koniec dnia najbardziej liczy się dla mnie…”. Zobacz, jaka myśl przyjdzie Ci do głowy. Czego właśnie teraz czujesz, że potrzebujesz? Ponieważ Pluton wkroczy do Wodnika, atmosfera stanie się napięta. Zastanów się, co jest Ci potrzebne w tej chwili, abyś mogła osiągnąć wewnętrzny spokój.