W astrologii pełnia Księżyca polega na pracy z emocjami. Pora odpuścić to, co już nie wspiera Twojego wyższego "ja". Luna zagości w znaku Panny, który planuje wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Tym samym wywoła konflikt wewnętrzny pomiędzy sercem i umysłem. Sprowadzi nas na ziemię, abyśmy zaczęli tworzyć solidne fundamenty pod przyszłość. 

Panna zechce oczyścić nasze duchowe ścieżki z mentalnych blokad. 

Na kim lutowy Śnieżny Księżyc nie pozostawi suchej nitki? Oto 3 znaki zodiaku, na które ta faza wywrze największy wpływ.

PANNA

Pełnia Księżyca w Twoim znaku zodiaku będzie dla Ciebie osobistym wydarzeniem. Spodziewaj się, że ta faza uderzy w Twoje czułe punkty. Najprawdopodobniej bardzo Cię wzruszy i obudzi w Tobie głębokie emocje. Pozwól sobie na uwolnienie uczuć, jakich do tej pory nie chciałaś analizować. Otwórz się na zmianę. Nie jesteś już tą samą osobą, którą byłaś sześć miesięcy temu, podczas nowiu w Pannie. Obecność Saturna w tej pełni ujawni przed Tobą nowe możliwości w sferze miłości. Single mogą się zakochać, a Panny w związkach wzniosą swoje relacje na wyższy poziom. 

WAGA

Przygotuj się na duży dyskomfort. Pełnia księżyca w Pannie będzie intensywna i uderzy w Twoją sferę tajemnic. Popchnie Cię do stworzenia praktycznych celów, na przekór Twoim wyobrażeniom. Ze względu na obecność Saturna w Rybach wiele Wag poczuje obciążenie pracą. Sytuacje, jakie pojawią się w tej fazie, zmuszą Cię do wyznaczenia pewnych granic. Pielęgnuj równowagę w swoim życiu osobistym, gdyż grozi Ci wypalenie zawodowe. Dla Wag, które są w poważnym związku, pełnia w Pannie posłuży pogłębianiu bliskości. 

RYBY

Księżyc w Pannie to dla Ciebie czas trudnych lekcji. Zwróć uwagę na obowiązki, których nie da się już odkładać się na później. Chociaż może towarzyszyć Ci poczucie ciężkości, spróbuj przebić się przez swoje wewnętrzne blokady. Wykorzystaj tę pełnię do odblokowania swojej kreatywności. Bądź cierpliwa i odporna na przeciwności losu. Frustracje wypłyną na powierzchnię, by zmusić Cię do obrania nowej ścieżki. Dobra wiadomość? Trwa sezon Ryb, a jego energia pozwoli Ci wydobyć Twój pełen potencjał.

Jak pełnia w Pannie wpłynie na każdy znak zodiaku? Horoskop >>