The Ordinary - serum, krem i emulsja, na które trzeba czekać tygodniami

Produkty The Ordinary to sekret pielęgnacyjny gwiazd i kosmetyczny hit, po który sięgają blogerki i dziennikarki z działów urody. Kosmetyki tej marki mają prosty skład (kilka lub nie więcej niż kilkanaście składników aktywnych) oraz maksymalne stężenie, które daje najlepszy efekt i jest jednocześnie bezpieczne dla skóry. Nie zawierają parabenów, alkoholu, oleju mineralnego i substancji zapachowych, a serum czy kremy można ze sobą łączyć, by spotęgować ich działanie. Przy tym wszystkim kosmetyki The Ordinary są całkowicie wegańskie, nietestowane na zwierzętach i mają bardzo przystępne ceny, bo kupicie je nawet za 25 zł. 

Produkty działają świetnie, mają doskonały skład i kosztują niewielkie pieniądze - czy jest tu jakiś haczyk? Deciem, czyli właściciel The Ordinary, nie wydaje pieniędzy na kampanie reklamowe, nie umieszcza marketingowych haseł na opakowaniach i nie zatrudnia influencerów do współpracy. Produkt jest przejrzysty i dzięki temu broni się sam. 

Czytaj: Nie żyje założyciel marki kosmetycznej The Ordinary, Brandon Truaxe>>

The Ordinary w Polsce: stacjonarnie czy przez internet?

Charakterystyczne szklane buteleczki The Ordinary z białymi nalepkami przypominają trochę w wyglądzie lekarskie mikstury i nic dziwnego, bo mają zbawienne działanie na skórę. Jednak wcale nie tak łatwo je zdobyć, bo kosmetyki Deciem trzeba zamawiać przez internet: bezpośrednio u producenta lub w niszowych internetowych drogeriach, gdzie szybko znikają z półek (ponoć na niektóre produkty z linii The Ordinary ustawiło się w wirtualnej kolejce kilka tysięcy osób).

Teraz sytuacja może się trochę zmienić, bo The Ordinary kupicie już w Douglasie. W ofercie perfumerii znalazło się dziesięć produktów The Ordinary, w tym krem do twarzy, tonik, emulsja, olejek czy trzy rodzaje serum, z których najbardziej słynie marka. Kosmetyki można zamówić online i odebrać w najbliższym sklepie Douglas lub wybrać dostawę prosto do domu. Kupicie je? Radzimy się spieszyć, niedługo zapas może zostać wyczerpany!

Zobacz też: Kultowa marka kosmetyczna znika z rynku na zawsze?>>